fbpx
Сьогодні
Урбан 13:18 01 Лют 2019

15 найочікуваніших музеїв світу, які відкриються у 2019 році

Колосальний за розмірами музей поряд з пірамідами Гізи, інноваційний простір у Нью-Йоркській статуї Свободи, кіномузей у Лос-Анджелесі та інші нові місця. Деякі з них – з вільним входом. Гід для туристів та календар відкриттів

2019 рік відкриває багато нового навіть для досвідчених туристів, які бачили "майже все".

Цього року в різних куточках світу відкриваються нові музеї, окремі з них будувались десятиріччями та вражають своєю масштабністю.

MUZEUM SUSCH

Де: Sur Punt 78, 7542 Zernez, Швейцарія
Коли відкриється: 2 січня 2019 року
На що подивитись: Muzeum Susch відчинив свої двері у швейцарських Альпах, перетворивши покинутий монастир в галерею для польського колекціонера Гражині Кульчий. У музеї є галерейний простір та арт-резиденція – лабораторія, в якій будуть використовуватися експериментальні підходи до сучасного мистецтва.
Вхід: за квитками. Звичайні: 12 CHF/6 CHF (1 швейцарський франк = 1,01 долар), діти до 6 років безкоштовно, індивідуальні тури 150 CHF + вхідні квитки. Графік виставок можна подивитись ТУТ.
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

HOOD MUSEUM OF ART

Де: вулиця Іст Вілок 6, Гановер, Нью Гемпшир, США
Коли відкриється: 26 січня 2019 року
На що подивитись: музей сучасного мистецтва, яке пов'язане з деякими характерними проблемами – фемінізмом, расизмом і глобалізмом, а також з національною, етнічною та гендерною ідентичністю. Твори представлені в різних стилях і з використанням різних технік, але кожен з представлених тут художників розділяє бажання використовувати мистецтво як інструмент соціальної справедливості і змін.
Вхід: безкоштовно і відкрито для всіх
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

ВЕЛИКИЙ ЄГИПЕТСЬКИЙ МУЗЕЙ

Де: Alexandria Desert Rd, Kafr Nassar, Al Haram, Гіза, Єгипет
Коли відкриється: протягом 2019 року
На що подивитись: архітектурний проект нового музею створено у велетенських, ламких формах з бетону. Фундамент закладений ще в 2002 році.
Великий Єгипетський музей повинен стати альтернативою переповненому музею в центрі Каїру. Він розташований менш ніж в 5 кілометрах від пірамід Гізи і займає вражаючі 130 000 квадратних метрів. Комплекс може вміщати 15 000 відвідувачів в день, які будуть входити в виставковий простір по "парадних сходах та хронологічній інкапсуляції давньоєгипетської історії, представленої 87 статуями і архітектурними елементами.
Вхід: ще невідомо
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

NORTON MUSEUM OF ART

Де: 1450 S Dixie Hwy, West Palm Beach, Флорида 33401, США
Коли відкриється: 9 лютого 2019 року
На що подивитись:  цей музей у Флориді існує вже майже 80 років. У лютому він відкриється після масштабної реконструкції: тут з'явиться нова будівля, більше 11 тис. кв.м. додаткової галерейної площі і розкішний скульптурний сад. Просторий Зал Рут і Карла Шапіро перетвориться на своєрідну вітальню – публічний простір музею, а історичні будівлі на околиці кампуса – в резиденцію художників.
Вхід: для членів музею – вільно, для інших – за квитками. Подробиці та графік роботи виставок ТУТ
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ КАТАРУ

Де: на Музейній вулиці парку, недалеко від набережної в Досі, поруч з Музеєм ісламського мистецтва
Коли відкриється: 28 березня 2019 року
На що подивитись: Цей музей зосереджується на спадщині та культурі країни. У ньому будуть представлені роботи культурної спадщини країни, які розмістяться в просторі площею понад 50 тис. кв. метрів. Його відмінна форма з взаємно зчепленими дисками, покритими бетоном пісочного кольору, черпає натхнення з форм кристалічних кластерів, відомих як "пустельні троянди". Ці нові блоки, спроектовані французьким архітектором Жаном Нувелем, доповнять існуючу структуру, яка являтиме собою плаваючі форми, що включатимуть старий палац шейха і серію фонтанів Жана-Мішеля Отоніеля.
Структура експозиції – це три розташовані в хронологічному порядку "глави": "Початок" (геологічний період до появи людей на півострові), "Життя в Катарі" і "Створення нації".
Вхід: ще невідомо
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

THE SHED

Де: W 30th Street, Нью-Йорк, США
Коли відкриється: квітень 2019 року
На що подивитись: на Манхеттені з'явиться міждисциплінарний центр мистецтв "The Shed" – нове мистецтво. "Початкова ідея була досить простою: створити місце, де художники зможуть творити і демонструвати свої роботи широкому загалу". Сама будівля – це восьмирівнева рухома конструкція, всередині якої містяться дві величезні галереї, зал на 500 місць і простір для проведення заходів. Місцевим художникам обіцяють безкоштовну творчу лабораторію, а відвідувачам – унікальний музейний досвід.
Вхід: За квитками. Подробиці та графік роботи виставок ТУТ
Сайт: https://theshed.org/

Більше фото гортай тут ↓

STATUE OF LIBERTY MUSEUM (МУЗЕЙ СТАТУЇ СВОБОДИ)

Де: 1 Liberty Island, Нью-Йорк, США
Коли відкриється: травень 2019 року
На що подивитись:  після сильного удару під час урагану Сенді, нова галерея історичних артефактів Острова Свободи (включаючи оригінальний факел статуї) удосконалена у більш стійку до паводків і сильних вітрів, і ще й з зеленим дахом. Архітектори FXCollaborative спроектували площу у 2500 кв. метрів з матеріалів, що нагадують пані Свободу, як наприклад – місцевий граніт та бронза. Оглядовий майданчик виводить до самої статуї та до даунтауну Манхеттена.
Вхід: ще невідомо
Сайт

CENTRE POMPIDOU X WEST BUND ART MUSEUM

Де:  Лонгтенг Авеню, Шанхай, Китай
Коли відкриється: влітку 2019 року
На що подивитись: відкрити музей Pompidou у Шанхаї хотіли ще в 2007 році, але лише через 12 років Центр нарешті відкрив свою китайську філію. У новому крилі West Bund Art Museum площею в 25 тис. кв.м. покажуть роботи з фондів паризького музею, а також витвори місцевих художників.
Будівлю спроектував британський архітектор Девід Чіпперфільд. Тріо галерей утворює карусель навколо атріума з трьома рівнями, доступ до якого здійснюється з двох сторін (центральний і боковий вихід). Бетонні фундаменти візуально збільшують площу, за рахунок використання переробленого скла, і виходу на набережну.
Вхід: За квитками. Подробиці ТУТ
Сайт

MUSEUM OF MODERN ART (MoMA)

Де: 11 West 53 Street, Нью-Йорк, США
Коли відкриється: влітку 2019 року
На що подивитись: цього літа легендарний Museum of Modern Art відкриє новий простір у 15 тис. кв. м.  Проектування спеціального "вільного" дизайну для безперешкодного розширення галерей на захід, збільшення знаменитих сходів Баухауз і об'єднання комерційних площ з вулицею.
Нові приміщення будуть присвячені сучасному дизайну, перфомансу та кіно і стануть майданчиком для найрезонансніших, експериментальних та інноваційних робіт – від ранніх шедеврів світового мистецтва до сучасних. У музеї будуть намагатися створити максимально комфортні умови для занурення в арт, а також обладнають простір для творчості, спілкування та відпочинку і відкриють кафе і магазини.
Вхід: За квитками. Подробиці та графік роботи виставок ТУТ
Сайт

BAUHAUS MUSEUM

Де: вулиця Гропісаль 38, Дессау-Росслау, Німеччина
Коли відкриється: 8 вересня 2019 року
На що подивитись: Класичний музей мистецтв Веймара відкриє весною свій новий корпус зі смугастого скла – Баухауз Музей. У Дессау на північному сході Німеччини, де знаменита школа дизайну, яка проголосила все утилітарне і функціональне красивим, працювала в 1925-1932 роках (а це час, до речі, вважається її розквітом), відкривається новий велетенський музей. Велика частина колекції буде представлена в герметичному "чорному ящику" на верхньому поверсі.
Новий музей матиме виставкову площею 2100 квадратних метрів і загальну корисну площу 3500 квадратних метрів.
Вхід:  За квитками. Подробиці та графік роботи виставок ТУТ
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

K11 МУЗЕЙ

Де:  Вікторія Доксайд, Гонконг
Коли відкриється: осінь 2019 року
На що подивитись:  проект Адріана Чена з New World Development "K11" – це ланцюжок таких собі гібридних музейних торгових центрів, де сміливе, інсталяційне мистецтво панує над пейзажом. Як і версія у Шанхаї, новий флагман у Гонконгу підніме рівень місцевих художників і розширить межі молодих "надспоживачів".
Вхід: ще невідомо
Сайт

HUMBOLDT FORUM

Де:  Унтер-ден-Лінден 3 (вхід через Нідерлагштрассе), 10117, Берлін, Німеччина
Час відкриття:  осінь 2019 року
На що подивитись:  тут розмістяться художні колекції неєвропейського і азіатського мистецтва, постійна експозиція з історії Берліна, тимчасові виставки та буде відкрита дослідницька лабораторія під управлінням Університету Гумбольдта. Крім того, тут планують влаштовувати громадські дебати.
Вхід: за квитками
Сайт

ALBERTINA KÜNSTLERHAUS

Де:  нова будівля музею відкриється у центрі Відня – Albertinaplatz 1, 1010
Час відкриття: осінь 2019 року
На що подивитись: Новий майданчик відкриється в центрі Відня – в будівлі Künstlerhaus. У цій філії експонуватимуться 1323 твори з колекції засновника мережі будівельних магазинів Essl, які передали їх в дар. Це одна з найважливіших колекцій австрійського мистецтва з 1945 року. Крім живопису, тут можна побачити фотографії, скульптури та інсталяції. А також подивитися на кращі роботи сучасного мистецтва авторства Сінді Шерман, Тоні Крег, Карела Аппеля, Георга Базеліц, Алекса Каца і Нео Рауха.
Вхід: За квитками. Вартість € 40m
Сайт

МУЗЕЙ НАУКИ, ЛОНДОН

Де: Південна Виставкова дорога, Лондон
Коли відкриється: осінь 2019 року
На що подивитись: нові галереї Вілкінсон Ейр для Музею науки Лондона, присвячені медицині, подвоять приміщення першого поверху колекцією лікарських засобів та різноманітних медичних відкриттів. Фокус у приміщені буде зміщений на "більшу за життя" бронзову фігуру Ріка Генеста, або, як її називають, "Зомбі-боя", шкіра пізньої моделі якої вкрита скелетованими татуюваннями.
Вхід: безкоштовний, пожертвування вітаються. Подробиці та графік роботи виставок ТУТ
Сайт

ACADEMY MUSEUM OF MOTION PICTURES

ACADEMY MUSEUM OF MOTION PICTURES

Де:  8949 Бульвар Уілшир, Лос-Анджелес, США
Коли відкриється: кінець 2019 року
На що подивитись: це перший кіномузей у Лос-Анджелесі у формі 40-метрової сфери, доданої до старого універмагу. Купол, побудований з 700 000 фунтів скла і сталі архітектором Ренцо Піано, буде проводити кінопокази в театрі на першому поверсі. Тим часом, колишній універмаг з колонами та скляним склепінням займатиме більше 4500 кв. метрів простору галереї, де буде розташована захоплююча іммерсивна виставка про еволюцію кіно, що об'єднуватиме ключові об'єкти з колекцій Музею з безліччю мульти-екранних презентацій.
Вхід: за квитками, деталі ще невідомі
Сайт

Більше фото гортай тут ↓

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: