fbpx
Details 09:03 02 Jul 2021

One-third of Ukrainian schoolchildren didn't pass EIT in mathematics for an obvious reason: we explain why

Ukrainians haven't forgotten mathematics: the problem lies in the registration system for external independent testing

Photo Unsplash

The season for applying to universities is about to begin. As in previous years, the admission of future students to the university will depend on the points they received at the EIT. This year, schoolchildren showed strikingly low results in the EIT in mathematics. Of the 67 points, 31% of applicants didn't score 10 passable points. Test participants whose score is below 10 points cannot use the result of the mathematics test for admission to the university.

The math test consisted of 34 tasks, the completion of which was allotted 210 minutes. The level of difficulty of the tasks is acceptable, those who've seen the tasks have repeatedly stated this. You can verify this yourself because the EIT-ONLINE platform already has available tasks.

This publication is available in Ukrainian and Russian. The English translation hasn’t been produced yet. Support us to make the translation faster - follow the link for instructions

MDN
108710

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.

15 comments

by Newest
by Best by Newest by Oldest
1

Задовбали вже всіх тією математикою з її відірваними від прикладного життя формулами, теоремами, тотожностями, які ніколи, ні де не застосовуються. окрім самими викладачами та обмеженим прошарком вузько галузевих науковців. Треба відділяти математику від арифметики і геометрії, що дійсно потрібно в житті. Нагальний приклад тому, як сам став головним конструктором без тієї математики, використовуючи в роботі лише основи арифметики для обчислень та геометрії, без тих теорем, диференціалів та іншого непотрібного в практичному застосуванні.

2
Доктор

От знання фізики набагато корисніше і важливіше в житті, ніж тієї мертвої математики, то краще би фізику зробили обов'язковим предметом. А в побуті достатньо і арифметики від всієї тієї математики.

3

Кому она нахрен нужна та математика в том объёме, в котором долбят учеников, ведь в жизни её НЕТ, тех формул, равенств и теорем с тождествами, что придумали яйцеголовые лишь бы заморачивать других. А заставлять в обязательном порядке сдавать ещё и те по ней экзамены, - это вообще уже - насилие над личностью и правами выбора. Сами уроды всё посписывали на своих экзаменах, или бабки дали, а остальных насилуют той математикой принудительно как в отместку за собственные комплексы малограмотности.

4

Силоміць нав’язувати обовязковість екзамену з математики - це знущання над правом вибору самого громадянина, хоч і випускника ще школи, та порушення його конституційних прав. Але ж влада звикла все робити з примусу, ще і аргументуючи це нібито досвідом інших країн. Хоча придивлятися треба до досвіду кращого, а не взагалі. Як і те - навіщо філологу, історику, ботаніку, чи музиканту вже в ВУЗах та математика в тому обсязі, який намагаються втиснути ще в тих школярів.

5

Вся біда в цих шкільних програмах, що викладають все підряд, ніби в академічних ВУЗах, де і багато зайвого, аби кожному викладачу свої часи начитати, а діти повинні все це ще встигнути переварити з усіх предметів одночасно. Особливо, як з тією математикою, тому і такі результати, бо легше засвоюється те, що має своє прикладне підтвердження в житті, а не в теорії. Треба було би краще застосовувати додаткові спеціалізовані факультативи вже з поглибленим вивченням тієї математики для тих, хто вирішить нею займатися і далі, а не в загальній програмі навчання.

6
Практик

Так само, тільки закінчивши технічний університет, відразу забув про ті непотрібні алгебраїчні функції, теореми, тотожності, та формули, що лише відволікали від практичних знань, використовуючи вже на практиці теж тільки арифметику та геометрію, що теж не завадило стати провідним фахівцем в технічній галузі, бо дуже багато в тій математиці, що викладають дітям в школах того, що взагалі ніколи не буде мати практичного застосування навіть в технічних галузях, тому і не сприймається так, як хочуть ті, хто сам це нав’язує іншим.

7
Лікар

Мова йде не про знання тієї математики, яку так відстоюють ті, які навіть і не знають, що таке диференціали, алгебраїчні рівняння, а про назви тих теорем взагалі не чули. Справа в тому, чи потрібно все це в обов’язковому порядку тим же школярам, які визначилися зі своїм майбутнім фахом, який не матиме застосування математики в тому об’ємі, який їм вичитують в школах, але їм примусово нав’язують обов’язкову атестацію в тому ЗНО з цього предмета без права вибору. Це вже нагадує ті часи, коли примусово заставляли вчити так звану історію КПРС і здавати державний екзамен з так званого наукового комунізму навіть в технічних ВУЗах.

8
Фахівець

Саме в цьому і проблема, що такі чиновники від освіти самі не знають що таке математика, звалюючи все в одну купу, і алгебру, і геометрію, і арифметику, а потім дивуються таким результатам, коли ще і примусово нав’язують цей вінегрет з різних предметів під назвою нібито «математика» екзаменом в ЗНО.

9
Raptorii

Поржав. Розривом задоволений.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: