Фото: Мінстратегпром
Про це повідомляє "Мілітарний", пише Рубрика.
Яке рішення?
Як зазначають, уперше цей термін використав президент України під час презентації досягнень оборонного виробництва 24 лютого, у присутності 12 лідерів іноземних держав і 22 єврокомісарів.
Основна мета бренду – об'єднати всю українську оборонну продукцію під єдиним ім'ям, яке стане впізнаваним у світі. Українська оборонна індустрія здобула унікальний досвід сучасної війни та стала флагманом у виробництві новітньої зброї.
Як це працює?
На першому етапі бренд допоможе залучити кошти союзників у військово-промисловий комплекс, зокрема через виробництво зброї за «данською моделлю» та створення спільних підприємств.
У довгостроковій перспективі бренд зміцнить позиції для українських зброярів на світовому ринку озброєнь та сприятиме економічному розвитку країни. За даними міністерства, вже зараз основна частка зростання ВВП України припадає на оборонно-промисловий комплекс.
Логотип "Zbroya" – на всій українській зброї
Ріст спроможностей оборонного виробництва українського ОПК з 2022 по 2025 рік. Фото: Мінстратегпром
У міністерстві також розповіли, що воліли б бачити логотипи нового бренду на всій оборонній продукції українського виробництва. Його можуть вільно використовувати виробники як державного, так і приватного сектору.
Передбачається, що його можна буде наносити на вироблену в Україні оборонну продукцію, її упаковку тощо.
"Окрім виробників ОВТ до процесу створення зброї залучено величезну кількість наукових закладів, оборонних акселераторів, команд фахівців Military-tech тощо. Наша ідея полягає в тому, щоб об'єднати усіх їх єдиним брендом "Zbroya", зрозумілим кожному українцю і який буде пізнаваним за межами нашої держави", — розповіла заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Анна Гвоздяр.
Варто додати, що у межах проєкту міністерство завершує розробку спеціалізованого інформаційного порталу zbroya.gov.ua, який:
Нагадаємо, що за 2024 рік в межах проєкту ZBROYARI: Manufacturing Freedom український уряд залучив понад $1,5 млрд в українську оборонну промисловість від закордонних партнерів. Ці кошти пішли на виробництво артилерійських систем, дронів та іншого озброєння для Сил оборони.
Так, до ініціативи доєднались 9 країн світу: Данія, Канада, Нідерланди, Литва, Велика Британія, Швеція, Норвегія, Ісландія, США та Європейський союз. Держави виділяли або власні бюджетні кошти, або відсотки від заморожених російських активів.
З цієї суми, шляхом реалізації "данської моделі" використано більш ніж 500 млн доларів.
У місті Дніпро, через аварію на Придніпровській ТЕС, частина мешканців залишиться без опалення у найближчі… Читати більше
Європейська комісія спростувала інформацію про буцімто запропоновану Україні нову угоду щодо корисних копалин, яка є… Читати більше
У Словаччині стався вибух під час випробувальних стрільб у Військово-технічному та випробувальному інституті на полігоні… Читати більше
25 лютого Верховна Рада ухвалила доопрацьований законопроєкт №12328-д, згідно з яким збільшено ліміт благодійних внесків… Читати більше
До третіх роковин повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну будівлі МЗС Італії, дві палати італійського… Читати більше
Türkiye is open to Ukraine's membership in the North Atlantic Alliance but emphasizes the need… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.