Фото: Vladimir Smirnov, Sputnik, Kremlin Pool Photo
Про це із посиланням на поінформовані джерела повідомляє NHK, передає Рубрика.
Як ідеться в повідомленні, численні співрозмовники видання, знайомі з російсько-північнокорейськими відносинами, стверджують, що дві країни досягли угоди, згідно з якою Північна Корея отримує технічну допомогу від Росії для розробки кількох типів бойових дронів.
Масове виробництво яких Пхеньян планує розпочати вже цього року.
Зазначається, що домовленість про розробку безпілотників укладена в обмін на направлення Пхеньяном своїх військ для допомоги росії у війні проти України.
Про які саме моделі безпілотних систем та їх можливі технічні характеристики йдеться, у повідомленні не зазначається.
Водночас зауважується, що москва наразі відмовляється підтримувати Північну Корею у розробці ядерної зброї через занепокоєння тим, що ймовірне проведення Пхеньяном ядерних випробувань істотно посилить протистояння КНДР зі Сполученими Штатами та ускладнить відносини із сусідніми країнами, зокрема з Китаєм.
У листопаді минулого року лідер Північної Кореї Кім Чен Ин проінспектував випробування дрона-камікадзе місцевої розробки та наказав розпочати масове виробництво цієї системи зброї.
Як повідомлялось раніше, північнокорейські балістичні ракети, випущені російською армією по Україні з кінця грудня, були набагато точнішими, аніж під час запусків минулого року.
Зазначимо, що москва і Пхеньян стрімко зблизилися з 2023 року, коли тодішній міністр оборони Росії відвідав Північну Корею. Торік дві сторони підписали договір про "всеосяжне стратегічне партнерство".
Коли в листопаді тодішній держсекретар США Ентоні Блінкен відвідав Сеул, він попередив, що поглиблення зв'язків Пхеньяна з москвою становить загрозу для глобальних режимів нерозповсюдження.
Радник із національної безпеки Південної Кореї Шин Вон Сік заявив у листопаді, що росія поставила Північній Кореї зенітні ракети і засоби ППО в обмін на постачання військ і зброї.
Військові програми Північної Кореї останніми роками стрімко розвивалися, включно з ракетами малої та середньої дальності, які, за словами Пхеньяна, можуть бути оснащені ядерними боєголовками. Однак до свого втручання в ситуацію в Україні ця довгий час ізольована країна ніколи не випробовувала нову зброю в бойових діях.
Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у січні заявив, що Північна Корея цього року відправить Росії ще 150 балістичних ракет малої дальності.
Президент Володимир Зеленський та голова Військового комітету НАТО Джузеппе Каво Драгоне на одному з підприємств… Читати більше
У Львові лікарі центру дитячої медицини "Охматдит" прооперували 15-річну дівчину, у якої в кишківнику виявили… Читати більше
Під час зустрічі головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський та голова Військового комітету НАТО… Читати більше
Велика Британія з метою підтримки інклюзивного та сталого соціального відновлення в Україні виділяє 25 млн… Читати більше
По всій Південній Кореї 8 лютого, попри холодну погоду, відбулися масштабні мітинги. Одні протестувальники вимагали… Читати більше
Перші зенітні ракетні комплекси IRIS-T SLS були поставлені в Україну ще у 2022 році, проте… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.