Photo: video screenshot / Instagram / secondwindua[/caption]
Героями проєкту «Друге дихання», які піднялись на пік Кіліманджаро, стали:
Знімання стрічки тривали весь час сходження експедиції й відбували навіть на висоті 6 тисяч метрів. Оператором фільму став Сергій Михальчук, який був головним оператором фільмів "Довбуш", "Поводир", "Дике поле". Фільм знімали під керівництвом режисерки Маші Кондакової, ведучим і співпродюсером став Олександр Педан.
У стрічку ввійшли також інтервʼю з героями експедиції, з членами їх родин, архівні матеріали про учасників експедиції, їх службу.
Презентація стрічки відбудеться восени, фільм вийде в прокат як на українських екранах, так і за кордоном.
Як розповіли на пресконференції герої проєкту, підготовка до сходження зайняла 4 місяці, під час яких були:
Як розповів на пресконференції учасник експедиції Олександр Міхов, до поранення у нього був досвід сходження на гори, зокрема, на Говерлу. Роман Колесник за декілька днів до вильоту в експедицію піднявся на Говерлу, щоб акліматизуватися. У Ольги Єгорової, за її словами, досвіду походу в гори до цієї експедиції не було.
Експедиція тривала 6 днів: 4 дні підйому та 2 дні спуску. Підйом відбувався поступово, із зупинками в адаптаційних таборах на різних висотах, щоб мінімізувати симптоми гірської хвороби, яка виникає через перепади тиску, розріджене повітря та фізичне навантаження.
Як повідомив продюсер проєкту Олександр Педан, ще одним результатом проєкту "Друге дихання" стало рішення про створення благодійного фонду, який буде реалізовувати для ветеранів та військових на протезах різноманітні активності, у тому числі походи в гори.
"Проєкт «Друге дихання» став каталізатором великого руху. Ми зрозуміли, що це тільки приверне увагу до величезної проблеми, а ця проблема в нас на декілька десятиліть. І тому ми вирішили оголосити про створення благодійного фонду «Друге дихання», який буде займатися реабілітацією військових та ветеранів після поранень через активний стиль життя", – сказав Педан.
Ініціатором проєкту став американець українського походження, засновник благодійного фонду "Якщо не зараз, то коли" Геннадій Газін, який фінансує проєкт "Друге дихання".
Також експедицією ветеранів на Кіліманджаро зацікавився експерт Національного реєстру Книги рекордів України Віталій Зорін, який був присутній на пресконференції та зафіксував рекорд.
"На Кіліманджаро у 2015 році зайшла група ветеранів війн в Афганістані, Іраку та В'єтнамі, але їх було троє. Тож хлопці та дівчата, у вас світове досягнення. Вітаю!" – сказав Зорін.
Під час пресконференції учасникам сходження на Кіліманджаро були вручені знаки народної пошани від ВТО "Орден".
Нагадаємо, як раніше писала Рубрика, четверо українських військових із протезами нижніх кінцівок та військова, яка пережила бойові поранення, піднялися на найвищу точку Африки — вершину гори Кіліманджаро (5 895 м). Військові долучилися до проєкту "Друге дихання", у межах якого створюють фільм про сходження на гору.
Photo: video screenshot / Instagram / secondwindua[/caption]
Героями проекта «Второе дыхание», поднявшиеся на пик Килиманджаро, стали:
Съемки ленты продолжались все время восхождения экспедиции и отбывали даже на высоте 6 тысяч метров. Оператором фильма стал Сергей Михальчук, который был главным оператором фильмов "Довбуш", "Поводырь", "Дикое поле". Фильм снимали под руководством режиссера Маши Кондаковой, ведущим и сопродюсером стал Александр Педан.
В ленту вошли также интервью с героями экспедиции, с членами их семей, архивные материалы об участниках экспедиции, их службе.
Презентация ленты состоится осенью, фильм выйдет в прокат как на украинских экранах, так и за рубежом.
Как рассказали на пресс-конференции герои проекта, подготовка к восхождению заняла 4 месяца, во время которых были:
Как рассказал на пресс-конференции участник экспедиции Александр Михов, до ранения у него был опыт восхождения на горы, в частности, на Говерлу. Роман Колесник за несколько дней до вылета в экспедицию поднялся на Говерлу, чтобы акклиматизироваться. У Ольги Егоровой, по ее словам, опыта похода в горы к этой экспедиции не было.
Экспедиция длилась 6 дней: 4 дня подъема и 2 дня спуска. Подъем происходил постепенно, с остановками в адаптационных лагерях на разных высотах, чтобы минимизировать симптомы горной болезни, возникающей из-за перепадов давления, разреженного воздуха и физической нагрузки.
Как сообщил продюсер проекта Александр Педан, еще одним результатом проекта "Второе дыхание" стало решение о создании благотворительного фонда, который будет реализовывать для ветеранов и военных на протезах разнообразные активности, в том числе походы в горы.
"Проєкт «Второе дыхание» став каталізатором великого руху. Ми зрозуміли, що це тільки приверне увагу до величезної проблеми, а ця проблема в нас на декілька десятиліть. І тому ми вирішили оголосити про створення благодійного фонду «Второе дыхание», який буде займатися реабілітацією військових та ветеранів після поранень через активний стиль життя", – сказав Педан.
Инициатором проекта стал американец украинского происхождения, основатель благотворительного фонда "Если не сейчас, то когда" Геннадий Газин, финансирующий проект "Второе дыхание".
Также экспедицией ветеранов на Килиманджаро заинтересовался эксперт Национального реестра Книги рекордов Украины Виталий Зорин, присутствовавший на пресс-конференции и зафиксировавший рекорд.
"На Килиманджаро в 2015 году зашла группа ветеранов войн в Афганистане, Ираке и Вьетнаме, но их было трое. Так что ребята, у вас мировое достижение. Поздравляю!" – сказал Зорин.
Во время пресс-конференции участникам восхождения на Килиманджаро были вручены знаки народного уважения от ВТО "Орден".
Напомним, как ранее писала Рубрика, четверо украинских военных с протезами нижних конечностей и пережившая боевые ранения военная поднялись на самую высокую точку Африки — вершину горы Килиманджаро (5 895 м). Военные подключились к проекту "Второе дыхание", в рамках которого создают фильм о восхождении на гору.
12 лютого відбудеться наступна зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" під… Читати більше
У Нідерландах до номера готелю на пляжі у місті Фліссінґен пробрався тюлень і заснув. Про… Читати більше
На змаганнях в італійському Удіне українська легкоатлетка Ярослава Магучіх провела свій перший старт 2025 року,… Читати більше
У Донецькій області дрони українських військових зафіксували, як під час пересування Великою Новосілкою російські загарбники… Читати більше
Висока представниця Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки та віцепрезидентка Європейської комісії Кая… Читати більше
Чотири айтівці зі Львова розробили месенджер Bridge, який може працювати під час відсутності світла, коли… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.