Про це повідомляє пресслужба ДТЕК, передає Рубрика.
"За командою "Укренерго" у Дніпропетровські та Донецькій областях застосовуються екстрені відключення", – йдеться у повідомленні.
Крім того, за повідомлення "Полтаваобленерго" графіки відключень застосували й у Полтавський області.
Про аварійні відключення повідомили і в Сумській області.
Як зазначили у "Полтаваобленерго", в області застосовано ГАВ.
"Шановні споживачі! За розпорядженням НЕК "Укренерго", 6 лютого о 09:16 отримана команда на ведення 1-ї черги ГАВ", – сказано у повідомленні.
За даними "Сумиобленерго", території області були введені графіки аварійних відключень.
"За вказівкою НЕК "Укренерго", сьогодні з 09:11 ГАВ у Сумській області діють для 1 черги", – сказано у повідомленні.
Там зауважили, що черга за графіками аварійних відключень не співпадає з чергою при погодинних.
Про аварійні відключення повідомили "Кіровоградобленерго". У регіоні з 09:17 починають діяти аварійні графіки відключення електроенергії.
Там також попередили, що через одночасне введення графіків відключення електроенергії та аварійного відключення час без світла може бути тривалішим.
Як повідомили в ДТЕК, за командою "Укренерго" у Дніпропетровські та Донецькій областях застосовуються екстрені відключення.
Зазначимо, що раніше у мережі поширилась інформація про те, що в Україні з початку лютого нібито повернуться відключення світла через значне похолодання.
Також повідомлялось, що пізно ввечері 5 лютого, на тлі дронової небезпеки у Харкові пролунали вибухи. Влада повідомила про "прильоти" у двох районах. Також стало відомо про пожежу на одному з найбільших ринків міста.
Зокрема у Новобаварському районі Харкова уламками збитого російського безпілотника були пошкоджені лінії електромереж.
"6 лютого 01:00 м. Харків, Новобаварський район. Внаслідок падіння уламків БПЛА "Герань" пошкоджено контактні лінії електромережі", – зазначив у Фейсбуці Синєгубов.
Тоді в "Укренерго" спростували такі заяви. За даними "Укренерго", прогнозований рівень зниження температури не спричинить суттєвих проблем та не зумовить необхідність застосування заходів обмеження.
Попри це у низці областей зранку 3 лютого вводили аварійні графіки відключення через перенавантаження енергомережі. Також аварійні графіки запроваджувались 4 лютого.
Удари по енергосистемі України
Варто нагадати, що осінню російська армія завдала значих ударів по енергетичній системі України. Зокрема, 17 листопада було випущено понад 120 ракет і 90 дронів, 28 листопада удари спричинили пошкодження у 14 областях.
А 13 грудня росія атакувала 287 засобами повітряного нападу – 94 ракетами та 193 дронами.
А вже 25 грудня, російські окупанти завдали вже 13 масованого удару по українських енергетичних об'єктах від початку року.
Спеціальний представник 47-го президента США Дональда Трампа з питань України та росії Кіт Келлог вважає,… Читати більше
На заволодінні більше ніж 101 млн гривень під час закупівель паливної деревини для потреб Збройних… Читати більше
За пів року Курської операції Сили оборони знешкодили майже 40 тисяч окупантів, з них понад… Читати більше
Член оборонного комітету Верховної Ради Федір Веніславський заявив, що Парламент планує гарантувати відпустки військовослужбовцям, які… Читати більше
Вчора, 5 лютого, у головному корпусі ДНУ ім. О. Гончара офіційно відкрили друге в Україні… Читати більше
Перші бойові літаки Mirage 2000, які передала Франція, уже прибули в Україну. Про це міністр… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.