Про це повідомляють представники громадської організації, Інстаграм проєкту.
У чому проблема?
В Україні багато підлітків прагнуть змін у містах та громадах, відчувають в собі потенціал зробити цей світ трішечки кращим місцем для усіх, проте не знають з чого почати.
Яке рішення?
Як розповідають організатори, проєкт "Girls Empowerment Academy 1.0 / Академія розширення можливостей для дівчат 1.0" — це шанс для дівчат віком 14-17 років зрозуміти, як можна впливати на прийняття рішення у своїх громадах, населених пунктах чи навіть на рівні країни.
Учасниці проєкту зможуть прокачати навички у сферах лідерства, проєктного менеджменту, публічних виступів, роботи з соціальними мережами та реалізації власних ідей.
Якими є складові проєкту?
Як це працює?
"Це потужний інструмент підтримки, метою якого є допомогти тобі реалізувати свій потенціал в рамках активної участі в громадському житті та показати, як можна долучатись до формування молодіжної політики і просування соціально-важливих наративів. Випускниці проєкту отримають не лише теоретичні знання, але й доступ до потужного ком'юніті однодумиць з усіх куточків країни", підкреслюють організатори.
Для кого цей проєкт?
Як долучитися?
Заповнюйте реєстраційну форму до 23:59, 20 січня 2025 року тут. Підтвердження заявки отримають всі учасниці до 22 січня, а результати відбору оголосять 23 січня.
Відбір на участь у проєкті складається з двох етапів:
"До участі у проєкті буде відібрано 50 дівчат з усієї України з врахуванням регіональної представленості на основі мотивації та готовності взяти участь в усіх складових проєкту. Пріоритет буде надано дівчатам з невеликих населених пунктів", підкреслили організатори.
Нагадаємо, що "Рубрика" поспілкувалася з ініціаторами проєкту, в рамках якого вдалося запустити 20 студій в 12 областях України. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "KONTENTA: як працює мережа студій аудіовізуального контенту, де підлітки можуть створювати свій продукт".
Також "Рубрика" розповідала, як молодь доєднується до розмінування українських територій. Читайте про це у нашій статті: "Захотілося практично допомогти країні": як підлітки створюють інновації для розмінування України.
Україна домоглася виходу на окремий формат повернення з росії важкохворих і важкопоранених полонених українських військових… Читати більше
Вчителька початкових класів ліцею № 7 Івано-Франківської міськради Леся Павлюк увійшла у топ-50 найкращих вчителів… Читати більше
“Книжкова країна” повертається: 24-27 квітня на ВДНГ відбудеться третій книжковий фестиваль, який уже став одним… Читати більше
Підтримка українських виробників зброї: всіх видів дронів, багатьох видів техніки, артилерії стала однією з ключових… Читати більше
Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка, що у Києві, планує найближчим часом розірвати з інвестором… Читати більше
Під час головування Польщі у Раді ЄС необхідно відкрити кілька кластерів у переговорах щодо входження… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.