Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоровʼя, передає Рубрика.
У чому проблема?
Стаціонарна реабілітаційна послуга має тривати мінімум 14 днів із тривалістю процедур від трьох годин на день. Амбулаторна ж реабілітація передбачає понад 14 днів інтенсивних занять, що мають тривати понад годину на добу.
Глава МОЗ Віктор Ляшко раніше заявив, що щонайменше у трьохстах закладах охорони здоров'я мають з'явитися спеціалізовані простори для проведення амбулаторної реабілітації.
Яке рішення?
"У КНП "Верховинська багатопрофільна лікарня" відкрито нове амбулаторне відділення, яке стане важливим центром для реабілітації пацієнтів ", – йдеться у повідомленні.
Як це працює?
Відділення оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє надавати широкий спектр реабілітаційних послуг, зокрема:
У відділенні працює мультидисциплінарна реабілітаційна команда:
Ці спеціалісти допомагають пацієнтам повернутися до нормального життя, відновити втрачені навички та зміцнити здоров'я.
У залі фізичної терапії є сучасне обладнання, яке допомагає відновити рух та координацію. Наприклад, доріжка КОЛІЗ терапія, мануальний стіл, степ-платформи, балансувальні напівсфери, бруси з перешкодами, кабіна підвісної терапії.
Як зазначають в МОЗ, амбулаторна допомога насамперед спрямована на осіб, які потребують довготривалої реабілітації. Цей вид реабілітації забезпечує максимальну наближеність до пацієнта, який потребує відповідних послуг, та є основним для надання реабілітаційної допомоги пацієнтам з хронічними захворюваннями.
У міністерстві нагадали, що всі послуги з реабілітації — безоплатні та повністю покриваються в межах програми медичних гарантій.
Нагадаємо, у КНП "Бурштинська центральна міська лікарня Бурштинської міської ради" запрацювало сучасне реабілітаційне відділення. На його облаштування було виділено 5,5 млн грн із бюджету Бурштинської міської ради. Благодійний фонд MoveUkraine завершив ремонтні роботи та придбав необхідне реабілітаційне обладнання.
А на базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це вже 14-й центр національної мережі, створеної для підтримки Сил безпеки та оборони України.
Також в Чернівцях запрацював найбільший в Україні реабілітаційний центр для військових. Новітнє відділення запущено на базі Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни.
Українські розробники працюють над революційним AI-застосунком, який допоможе дітям, що не можуть говорити, висловлювати свої… Читати більше
Уже у лютому цього року може відбутися наступне засідання у форматі "Рамштайн": країни-партнери вже погодили… Читати більше
Petcube, провідна українська компанія у сфері технологій для домашніх тварин, анонсувала новий продукт — Petcube… Читати більше
Ви коли-небудь замислювались, чому деякі інтер'єри виглядають бездоганно організованими, ніби зійшли зі сторінок глянцевого журналу?… Читати більше
В погоне за передовыми технологиями не каждый готов выложить внушительную сумму за новенький смартфон от… Читати більше
Збройні сили України 5 січня 2025 року розпочали обмежену бронетанкову контратаку проти російських військ у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.