Про це начальник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимур Ткаченко розповів в етері телемарафону, передає Рубрика.
Як пояснив Ткаченко, Київ наразі є єдиним містом в Україні, де зупиняють громадський транспорт під час повітряних тривог.
За його словами, столиця й надалі залишатиметься постійно ціллю для ворога, у зв'язку з чим опрацьовуються декілька варіантів змін у протоколах безпеки для пасажирів міста.
Один із них передбачає зупинку транспорту зонально при загрозах удару конкретними видами озброєння.
"Рішення має бути зваженим. У будь-якому разі ми не можемо нехтувати безпекою киян", – пояснив Ткаченко.
Голова КМВА додав, що дію комендантської години у Києві не переглядатимуть й загалом це питання не стоїть на порядку денному.
Зазначимо, що вчора ж, 8 січня, стало відомо, що Рада оборони планує розглянути зміну режиму роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги.
Голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко в Telegram повідомив, що внесе на розгляд Рада оборони Києва таке питання: "Напрацювання алгоритму функціонування наземного громадського транспорту під час повітряної тривоги".
Крім того, на найближчому засіданні Ради оборони розглянуть питання щодо службових відряджень за кордон усіх представників органів місцевого самоврядування територіальної громади міста Києва та працівників КМВА за погодженням Ради оборони.
Також планується розглянути питання евакуації пошкоджених внаслідок обстрілів автомобілів з вулиць міста.
Довідка
Від 1 серпня 2022 року в Києві запрацювали нові правила наземного громадського транспорту: під час повітряної тривоги він має зупинятися в безпечному місці, відповідно до правил дорожнього руху, а пасажири повинні залишити салон і пройти до найближчого укриття. Це рішення стосується і приватних перевізників.
У КМДА пояснили, що пасажири не сплачуватимуть за проїзд повторно після відбою повітряної тривоги. Контролерів про це попередять, вони отримають відповідні інструкції. Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Пасажири, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним.
Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не буде виконувати перевезення наземними ділянками та зупинятиме роботу станцій відкритого типу.
Також на сайті Київської міської ради набрала необхідну кількість голосів петиція із закликом скасувати рішення про зупинку роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги. Столична влада пояснила, що не може підтримати цю пропозицію, оскільки під час воєнного стану таке рішення ухвалює Рада оборони міста.
Нагадаємо, у Києві 1 грудня відкрили Подільський мостовий перехід для проїзду легковими автомобілями та міським пасажирським транспортом загального користування.
Також повідомлялось, що у Києві завершили роботи з облаштування скверу із "зеленими" трамвайними коліями.
Російські війська атакували Кривий Ріг трьома крилатими ракетами "Іскандер-К" вдень 9 січня, проте всі ракети… Читати більше
Заступниця Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй Нада аль-Нашіф представила в Женеві оновлену доповідь Ради з… Читати більше
Канада планує виділити 440 млн канадських доларів (приблизно 330 млн дол. США) на підтримку України.… Читати більше
Увечері 9 січня президент Володимир Зеленський прибув до Італії, де запланована зустріч з прем'єр-міністеркою країни… Читати більше
Коаліція із закупівлі безпілотників для України анонсувала постачання 30 000 дронів. Про це повідомило британське Міністерство оборони.… Читати більше
У Курській області 47-ма окрема механізована бригада "Маґура" відбила масований штурм російських військ разом із… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.