Про це пише Рубрика, посилаючись Telegram президента України Володимира Зеленського.
"Протягом цієї ночі Україну атакували 103 "шахеди", у складі яких було використано 8755 компонентів іноземного виробництва", наголосив Глава держави.
Як зауважив Зеленський, загалом впродовж цього тижня росія застосувала:
У них понад 50 тисяч підсанкційних компонентів з усього світу.
Зеленський наголосив, що санкційний тиск на шляхи постачання закордонних компонентів в росію недостатній. Москва продовжує отримувати потрібні їй компоненти й засоби виробництва майже з усього світу та використовувати їх у зброї, якою атакує Україну.
"Ми маємо й надалі посилювати співпрацю з усіма партнерами щодо санкцій, ППО, далекобійної зброї та підтримки наших воїнів – це саме той пріоритет, який допоможе і в обороні наших міст і сіл, і в захисті позицій на фронті. Я вдячний кожному партнеру, який нам із цим допомагає", – зазначив президент.
Західні компоненти у ракетах та дронах рф
Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що нещодавно сили ППО збили над Україною північнокорейську ракету KN-23/24, якою російська федерація атакувала нашу країну. У ній було знайдено західні компоненти.
Також Кирило Буданов заявив, що західні компанії з виробництва напівпровідників не докладають достатніх зусиль для контролю своїх ланцюжків постачання, через що компоненти продовжують потрапляти у великих обсягах до росії, яка використовує їх для своєї зброї проти України.
А українські розвідники розкрили компонентну базу російського ударного дрона "Гербера", який імітує безпілотники "Шахеди" для перевантаження української протиповітряної оборони. У дроні також знайшли набір компонентів іноземних виробників.
США намагалися зупинити потік компонентів для ракет до рф, вживши жорстких заходів проти цих посередників. Наприкінці серпня Міністерство фінансів США оприлюднило санкції проти 400 суб'єктів за підтримку війни росії проти України, включаючи понад дюжину гонконзьких компаній. Але воно не звинуватило Analog чи інших американських виробників у порушенні експортного контролю, пише видання.
Як повідомлялось, від початку повномасштабного військового вторгнення в Україну ЄС застосував проти росії вже 14 пакетів персональних та секторальних економічних санкцій, щоб позбавити її доступу до високих технологій та спроможності фінансувати агресивну війну. При цьому Євросоюз приділяє велику увагу запровадженню "вторинних" санкцій, які мають запобігти спробам оминати санкції ЄС фізичними або юридичними особами, а також окремими країнами.
Окрім того, нещодавно США запровадили посилені санкції проти росії в IT-сфері.
Всесвітня боксерська рада (WBC) назвала найкращого боксера та боксерку 2024 року. У чоловіків найкращим визнано… Читати більше
Український фотограф VarrIng (справжнє ім'я — Ігор Бабій) отримав почесну відзнаку міжнародного конкурсу вуличної фотографії… Читати більше
У Нововоронцовській громаді, що на Херсонщині, запрацювала перша свердловина на сонячній енергії. Про це під… Читати більше
За час операції Сил оборони України на території Курської області російська армія втратила понад 38… Читати більше
Американські законодавці на спільному засіданні Конгресу підтвердили перемогу обраного президента Дональда Трампа на виборах у… Читати більше
Російські окупанти на Покровському напрямку не досягли такого успіху, щоб безпосередньо загрожувати місту. Про це… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.