Про це міністр оборони Рустем Умєров повідомив у Фейсбуці, передає Рубрика.
За його словами, це важливий крок для підвищення ефективності Сил оборони України.
Як зауважив міністр, на першому етапі підрозділи ЗСУ та Національної гвардії отримають можливість надавати Генеральному штабу щоденні звіти про ураження ворога через застосунок "Армія+".
Звіти будуть синхронізовані між застосунком і бойовою системою DELTA, що забезпечить об'єктивність і прозорість даних.
Запровадження "Звіту про ураження" забезпечить об'єктивний облік підтверджених втрат ворога і надасть можливість постійно відстежувати ефективність командирів і підрозділів за чіткими критеріями, підкреслив Умєров.
Також він дозволить здійснювати аналіз ефективності різних видів зброї та боєприпасів на полі бою й оптимізувати виробництво та постачання найефективнішого озброєння.
"В межах пілотного проєкту подання звітів про ураження стане можливим в окремих підрозділах. У разі успішного результату плануємо поширити проєкт на всі частини Сил оборони", – підкреслив Умєров..
Також міністр наголосив, що "аналітика, цифровізація та прозорість – це шлях до ефективного управління Силами оборони".
Нагадаємо, в Україні впроваджують сучасні цифрові рішення для підтримки військових. Одним із нововведень стане можливість подання електронного рапорту на отримання винагород.
Як повідомлялось, рішення впровадити цю функцію стало результатом аналізу опитування серед військовослужбовців, яке проводилося в "Армія+". Воно стало найбільш популярним з усіх опитувань у застосунку – близько 18 тисяч захисників взяли участь. Завдяки цьому вдалося виявити проблеми існуючого процесу й ухвалити рішення про запуск нового сервісу.
Новий сервіс дозволить кожному військовослужбовцю швидко, без зайвої паперової тяганини та бюрократії, подати інформацію про виконане бойове завдання. Після погодження рапорту, захисник отримає винагороду протягом 72 годин.
Цей інструмент стане важливою частиною системи мотивації військових.
Нагадаємо, що 30 квітня Кабінет міністрів оновив виплати військовослужбовцям, у тому числі і за знищену ворожу техніку, зокрема:
Також ми писали, що існує шість видів додаткової винагороди для військовослужбовців, які боронять Україну від російських окупаційних військ.
Окрім того, важкопораненим військовослужбовцям, які перебувають у закладах охорони здоров'я на лікуванні існує додаткова винагорода – 100 тис. грн.
У Миколаївській області після тривалого періоду простою у Вознесенську відновив свою роботу залізничний вокзал. Про… Читати більше
Українські розвідники у Запорізькій області ліквідували начальника штабу батальйону "Шторм.Осетія" Сергія Мельнікова. Це штурмовий підрозділ… Читати більше
Після смерті японки Томіко Ітооки, яка пішла з життя у віці 116 років, титул найстарішої… Читати більше
У селищі Бородянка Київської області завершили капітальне відновлення багатоповерхового будинку, який постраждав від обстрілів і… Читати більше
Українська розвідка порахувала число звільнених з російського полону минулого року українців. У 2024 році вдалось… Читати більше
У ніч на 5 січня російсько-окупаційні війська атакували регіони України 103 безпілотниками. У них виявили… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.