Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Tagesschau та Der Spiegel.
"Я розмовляв з російським президентом і буду говорити з ним знову", – заявив Шольц під час спільної пресконференції з прем'єр-міністром Естонії Крістеном Міхалом.
Шольц розповів, що метою таких розмов з путіним "завжди буде дати зрозуміти, що його внесок у припинення конфлікту полягає в тому, щоб припинити агресію та вивести війська".
Канцлер Німеччини сказав, коли саме він може провести наступну розмову з путіним, й за яких умов.
А у "Східному комітеті німецької економіки" переконані, що канцлер Олаф Шольц може найближчими днями поїхати до Москви з «мирною місією».
Про це пише журналіст Der Spiegel Костянтин фон Гаммерштайн із посиланням на співрозмовника з партії "Християнсько-демократичний союз".
За словами члена ХДС, минулого тижня він говорив зі своїм давнім знайомим зі "Східного комітету німецької економіки", що десятиліттями мав хороші контакти з кремлем. У комітеті "твердо впевнені", що канцлер поїде до москви.
І під час дзвінка до кількох видатних членів комітету на питання про "мирну місію" Шольца відповідь була "одностайною", пише Spiegel.
Представник ХДС зазначив, що, хоча й не може підтвердити, що інформація про Шольца правдива, він вважає такий візит можливим. Це б могло "переломити" передвиборчі перегони.
Водночас канцелярія Шольца "жорстко й чітко" заперечує ці чутки.
Довідка
Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft ("Східний комітет німецької економіки") — це німецька зовнішньоторгівельна асоціація, що сприяє розвитку економічних відносин між Німеччиною та країнами Центральної та Східної Європи, Південно-Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії.
Приблизно 350 компаній-членів асоціації включають такі великі корпорації, як BASF, Deutsche Bank, Deutsche Bahn, Linde, Siemens, а також сімейні корпорації, такі як Kirchhoff Automotive і Wilo. Крім того, організацію підтримують шість провідних німецьких промислових асоціацій, включаючи Федерацію німецької промисловості та Німецьку торгово-промислову палату.
"Східний комітет німецької економіки" був рішучим прихильником поглиблення економічних відносин з росією із часів розпаду Радянського Союзу, а також після російської анексії Криму у 2014 році.
Переговори Шольца з путіним
Нагадаємо, що 15 листопада володимир путін провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцем. У ході спілкування російський президент повторив головні наративи Кремля.
"Це було неприємно. Тому що він просто переказав усі свої формули", – розповів він згодом .
Проте, на думку політика, телефонний дзвінок путіну був необхідний, щоб дати зрозуміти йому, що він не може сподіватися, що підтримка Німеччиною атакованої України ослабне, і "що він також повинен вивести війська, щоб можна було створити основу для розвитку миру".
Своєю чергою президент України Зеленський схарактеризував цю розмову як "скриню Пандори", яка може допомогти Кремлю зменшити міжнародний тиск на рф. Умови росії, за словами Глави держави, не враховують інтереси України й спрямовані лише на послаблення санкцій та ізоляції росії.
Зауважимо, що президент Сербії Александр Вучич в кінці жовтня провів телефонну розмову з російським диктатором володимиром путіним.
Варто додати, що 17 листопада російська федерація здійснила одну з наймасштабніших повітряних атак за останні три місяці. Це відповідь російського диктатора володимира путіна тим, хто телефонував і відвідував його.
Війська російської федерації вдарили "Шахедом" по багатоповерхівці в Харкові. Є руйнування. Про це повідомляє Рубрика… Читати більше
У Харкові створюють спеціалізований центр “Барнахус” для роботи з постраждалими від насилля дітьми та дорослими.… Читати більше
У німецькому місті Магдебург автомобіль в'їхав у натовп людей на Різдвяному ярмарку. Унаслідок події відомо… Читати більше
На території Національного заповідника "Софія Київська" стартував показ інтерактивної безкоштовної вистави, яку організувала Фундація Олени… Читати більше
В Ужгороді почала функціонувати перша на Закарпатті автошкола для людей з інвалідністю, де безкоштовне навчання… Читати більше
Президент Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Литви Гінтаутасом Палуцкасом та урядом, який після затвердження Сеймасом… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.