Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
«Кількість рапортів свідчить — військові очікували на можливість змінити місце служби без довгих погоджень, бюрократії та безпідставних відмов. Натомість кількість погоджених демонструє, що сервіс працює ефективно. Цифровізація продовжує змінювати наше військо на військо майбутнього, де будь-яка послуга отримується просто, прозоро і швидко», — зазначила заступниця міністра з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Зміна місця служби через Армія+ має доволі простий алгоритм. Необхідно:
У деяких випадках потрібен висновок ВЛК, наприклад, якщо військовий хоче перевестися із бойової частини у тилову. Далі рапорт потрапляє у Кадровий центр ЗСУ. Якщо немає підстав для відмови — готується наказ, який згодом підписують або головнокомандувач ЗСУ, або начальник Генштабу.
«Також унікальним цей сервіс робить те, що зміна місця служби може відбуватися без погодження командира. Воно потрібне лише в окремих випадках і його отримуватиме саме Кадровий центр ЗСУ, а не військовий. Робимо все, щоб максимально вивільнити час для людей на ефективну службу», — додала Катерина Черногоренко.
Окрім того, що новий алгоритм зміни місця служби простий, він ще й прозорий. Якщо військовому відмовлять, то він отримає причину чому це сталося. Зараз найчастіші причини відмов такі:
Нагадаємо, Уряд ухвалив постанову, яка запроваджує реальний і прозорий механізм переведень для бійців між військовими частинами. Механізм розроблявся у взаємодії громадянського суспільства, Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
З 15 листопада у застосунку "Армія+" почала працювати нова опція – подача рапорта на переведення військових до іншої частини.
Україна та Словенія активізують співпрацю у рамках міжнародного медичного партнерства. Зокрема, між трьома українськими та… Читати більше
Данія вже передала Україні шість винищувачів F-16. Всього Україні має надійти 19 літаків. Про це заявила прем'єр-міністр… Читати більше
Пакет допомоги вартістю понад 5 млн грн забезпечила команда фонду “Сучасна Україна” у співпраці зі… Читати більше
Міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Іспанії та Великої Британії підтвердили, що продовжать кроки,… Читати більше
За 1000 днів війни екологічна шкода, завдана воєнними діями, оцінюється приблизно в 71 млрд доларів.… Читати більше
Німеччина та Фінляндія глибоко стурбовані виведенням з ладу кабелю даних, який з’єднує дві країни, та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.