Про це пише CNN.
Як повідомляють, це поселення, розташоване вздовж американсько-канадського кордону на північній околиці Нью-Гемпширу. Воно відкрило і закрило свою виборчу дільницю одразу після опівночі за традицією, яка бере свій початок з 1960 року.
У голосуванні взяли участь четверо республіканців і двоє незадекларованих виборців. Віцепрезидентка Камала Гарріс і колишній президент Дональд Трамп набрали по три голоси.
За традицією, всі виборці у Діксвілл Нотч, які мають право голосу, збираються в нині недіючому готелі "Бальзамс", щоб віддати свої таємні голоси.
Лес Оттен, один з виборців містечка і провідний розробник Balsams, назвав раннє оприлюднення результатів "громадянським уроком для країни", додавши, що "якщо ми зможемо допомогти людям вийти на вулицю і зрозуміти, що голосування є важливою частиною їх права як американського громадянина, це, можливо, ключ до того, що ми робимо".
Після кожного голосування голоси рахують і відразу ж оголошують результати. Це відбувається на кілька годин раніше, ніж будь-де у США.
Виборці у Діксвілл-Нотч підтримали кандидата від Демократичної партії на останніх двох президентських виборах. У 2020 році вони одностайно віддали п'ять голосів за президента Джо Байдена, а у 2016 році Гілларі Клінтон отримала чотири з семи голосів. Два віддали за Трампа й один – за кандидата від Лібертаріанської партії Гері Джонсона.
У січні четверо зареєстрованих республіканських виборців і двоє незалежних взяли участь у праймеріз Республіканської партії, віддавши шість голосів за колишню губернаторку Південної Кароліни Ніккі Гейлі.
Вибори президента США
Чергові вибори президента Америки проходять у вівторок, 5 листопада. Основними претендентами на пост глави держави є віцепрезидентка Камала Гарріс і колишній президент Дональд Трамп.
Чинна віцепрезидентка США Камала Гарріс офіційно доєдналася до президентських виборів після того, як Джо Байден під тиском соратників зняв свою кандидатуру.
11 вересня, у Сполучених Штатах Америки відбулися перші дебати між кандидатами в президенти Камалою Гарріс та Дональдом Трампом. Під час них лідер республіканців озвучував низку популістських гасел, натомість кандидатка від демократів намагалася відповідати більш конструктивно.
Зокрема, Трамп та Гарріс торкнулися питання війни росії проти України – і судячи з їхніх заяв, позиції обох політиків з цього питання – радикально протилежні. Гарріс запевнила, що продовжуватиме підтримувати Україну, а Трамп ухилився від відповіді.
У результаті зареєстровані виборці, які спостерігали за дебатами між Камалою Гарріс та Дональдом Трампом напередодні, вважають, що Гарріс виступила краще. Співвідношення голосів зафіксували як 63% до 37%.
До Українського легіону, нового військового підрозділу, що формується в Польщі з-поміж українських добровольців за кордоном,… Читати більше
Адвокатка та військова 92 окремої штурмової бригади Євгенія Закревська вважає, що в Україні варто запровадити… Читати більше
Уранці, 5 листопада, російські загарбники завдали удар по Запоріжжю, поціливши по обʼєкту інфраструктури міста. Унаслідок… Читати більше
У жовтні 2024 року російська армія зазнала рекордних втрат техніки на фронті за останні два… Читати більше
Українські Повітряні Сили продовжують активно працювати на різних напрямках, завдаючи точкових ударів по позиціях окупантів.… Читати більше
Australia intends to deliver 14 swift and agile boats to bolster Ukraine's maritime and coastal… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.