fbpx
18:27 14 Mar 2022

Biden may come to Europe in the coming weeks because of Russia's war against Ukraine - NBC

Photo Reuters

The White House is considering President Joe Biden's trip to Europe in the coming weeks.

This was reported by NBC with reference to the words of three US officials and two sources familiar with the discussions, UNN reports.

Thus, according to sources, the trip, which will be dedicated to Russia's war against Ukraine and is designed to "calm down" the allies in the European region, is not over. One US official said Brussels, where NATO and European Union headquarters are located, is being considered as a possible place to visit.

Biden's trip to Europe, if any, will follow US Vice President Kamala Harris's visit to Poland and Romania last week. Three representatives of the US presidential administration told NBC that some employees who worked on Harris' trip stayed in Europe to help plan a possible presidential visit to the region.

Sources did not know the exact date of Biden's possible trip to Europe if the White House decides.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.

2 comments

by Newest
by Best by Newest by Oldest
1
ЗАКРИЙТЕ НЕБО

Не "заспокоювати" треба, а спільно закрити небо над Україною від рашистських вбивць, бо "заспокоєних" потім теж б’ють, та коли вони це розуміють, то для них це вже надто запізно.

2
максим

Авторитетні вчені - дослідники антисемітизму з Центру Кантора при Тель-Авівському університеті виступили із заявою, в якій звинуватили Володимира Путіна у скоєнні військових злочинів та спотворенні пам'яті про Голокост.

"Ми засуджуємо неспровоковану агресію Росії та підлі військові злочини, вчинені за вказівкою Володимира Путіна. Агресія у фашистському стилі суперечить важливим моральним урокам, які людство мало винести з періоду нацизму, включаючи недоторканність людського життя і суверенність демократичних, мирних націй. На руках у Путіна кров тисяч жертв, в тому числі дітей", - йдеться у заяві.
Вчені також назвали абсурдними заяви Путіна про нібито наявність в Україні ідеології нацизму. Такого не може бути в країні, де чинним президентом є єврей. Стверджуючи подібне, Путін повністю спотворює пам'ять про Голокост та роль у ньому нацизму.
"Він повністю дискредитував раніше взяті на себе зобов'язання щодо боротьби з антисемітизмом і поставив себе до лав сумнозвісної групи людей, які спотворюють Голокост", - додали історики.
Нинішні дії путіна та росії в Україні, на їхнє переконання, є екзистенційною загрозою світовій демократії, миру та безпеці, Вчені назвали режим Путіна фашистським.
"Як меншість у всіх країнах, за винятком Ізраїлю, євреї добре знають, що фашистські режими є найсерйознішою загрозою для їхнього існування, а демократія – найкращою гарантією для їхнього благополуччя. Як люди, що вивчають історію, ми знаємо, що існує час для нюансів, але настає також час говорити відверто. Отже, ми дуже прямолінійні та чітко виступаємо проти військових злочинів, пригнічення та погроз Путіна", - зазначили вчені.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: