Підсумки медіатижня

Підсумки медіатижня: Юля в майці, піар на смерті Захарченка та 1 вересня без політиків

Спецпроект «Рубрики» спільно з аналітичною компанією Corestone Group. Щотижня, у понеділок, ми публікуємо результати моніторингу інформаційного простору на предмет динаміки висвітлення «топів» українського політикуму і тенденційних змін. Висновки за 27 серпня - 2 вересня 2018 року – перед вами.

Час відпусток закінчився, почався активним політичний сезон, тому й не дивно, що майже всі політики збільшили активність в медіаполі. Виключення – колишній президент Віктор Янукович, згадок про якого на фоні активності більш актуальних політичних гравців стає все менше. Проте «легітимний» усе одно залишився в топі, зокрема, завдяки намаганням позбавитись від державних адвокатів.

Також падіння в Інтернеті показав Володимир Гройсман – візити до східних регіонів та звітування про боротьбу з контрабандою не отримали такого висвітлення, як заяви Прем'єра про ціну на газ тиждень тому. Проте, телеканали із задоволенням висвітлювали регіональні поїздки Володимира Борисовича.

І, як це не дивно, обороти збавив Юрій Луценко, взагалі зникнувши з топу на ТБ. І якби не вбивство лідера бойовиків Олександра Захарченка, то він міг би й не потрапити навіть до топу в Інтернеті. А так – констатація факту про можливе закриття справи проти покійника – і Генпрокурор одразу на 6-й позиції в Інтернет-ЗМІ.

До речі, не тільки Юрій Віталійович отримав охоплення завдяки резонансному вбивству в ОРДО. Голова СБУ Василь Грицак також приєднався до коментування цієї теми, паралельно повідомивши, що відтепер СБУ стежитиме за ефіром NewsOne, а організатор замаху на Аркадія Бабченка вже отримав 4,5 роки позбавлення волі.

Серед політиків, які показали одночасне зростання на ТБ та в Інтернеті – Ірина Геращенко та Юлія Тимошенко. Й якщо пані Юля їздила по південних регіонах з власним «Новим курсом», попутно демонструючи прекрасний зовнішній вигляд в майці без макіяжу, то пані Ірина висвітлювала питання перемовин з РФ щодо заручників. І разом з тим закликала політиків утриматися від виступів на шкільних лінійках до 1 вересня. До речі, більшість політиків таки не утрималися. Але усе одно найбільше зростання на темі «шкільної пори» отримала міністр освіти Лілія Гриневич. Й завдяки розповідям про новації в школах та відсутність підручників посіла одразу другу позицію на ТБ.

Окрім міністра освіти ще троє керівників міністерств спромоглися потрапити до топів. Так, на ТБ найбільше зростання охоплення показав Павло Петренко – якщо вже хтось скучив за «вічним» меседжем міністра юстиції, то Павло Дмитрович дав старт новій черги боротьби з боржниками по аліментах. А от в Інтернеті у лідери вже традиційно потрапили Уляна Супрун та Володимир Омелян. В.о. міністра охорони здоров'я вже котрий місяць поспіль розвінчує міфи (цього разу про необхідну щодобову норму води), але цього тижня вона ще й наполегливо рекомендувала відмовитись від шкільних лінійок. Правда, найбільше охоплення їй принесли не цінні поради, а 1 місце у рейтингу найбільш ненависних українцям політиків. Що стосується міністра інфраструктури, то він продовжив експлуатувати тему попередніх тижнів про необхідність закриття пасажирського сполучення з РФ, додавши що 50% автобусних перевезень в Україні нелегальні та що українцям варто негайно перевезти своїх родичів з РФ до Неньки.

Інші «підсумки медіатижня» від Corestone Group читайте за лінком.

Свіжі дописи

  • Що відбувається

Трофей війни як доказ, що ти впорався: чому ми приносимо вибухонебезпечні предмети додому

Тисячі українців, як військових, так і цивільних, приносять додому гільзи, патрони, гранати, частини снарядів і… Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Корисне

Журналістика рішень працює: 10 найкращих статей “Рубрики” у жовтні

Рішення для розбудови комьюніті, комфортних міст, українського підприємництва та інклюзивності суспільства. Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Екорубрика

Каховське водосховище: як жителі сіл, що стоять на березі колишнього резервуара, живуть без води 

“Рубрика” відвідала берег Каховського водосховища та дізналась, як змінилось життя Кушугумської громади після російського теракту… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Кейси

“Драматургія — це універсальний спосіб відновлення людини”: як працює Театр Ветеранів

Перетворити власний травматичний досвід спочатку на текст п’єси, а потім поставити її на сцені —… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • УрбанРубрика

Підвищення безпеки на дорогах: як проєкт ЄС змінює інфраструктуру українського міста

Безпека як основний вектор для трансформацій міської інфраструктури Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • УрбанРубрика

Як у Львові працює ініціатива “Візьми будинок під опіку”

4 вересня росіяни вдарили по Львову дронами та ракетами. 189 будинків зазнали пошкоджень, 60 людей… Читати більше

Thursday October 31st, 2024

Цей сайт використовує Cookies.