Підсумки медіатижня

Підсумки медіатижня: Мюнхенська конференція, судові справи Супрун та Гандзюк

Спецпроект «Рубрики» спільно з аналітичною компанією Corestone Group. Щотижня, у понеділок, ми публікуємо результати моніторингу інформаційного простору на предмет динаміки висвітлення «топів» українського політикуму і тенденційних змін. Висновки за 11-17 лютого 2019 – перед вами.

Медіаохоплення Президента Порошенка впало на 1% на телебаченні і на 14% в Інтернеті. Петро Порошенко відвідав Одещину, де відкрив ділянку траси «Одеса-Рені», заявив про використання надходжень від розмитнення автомобілів на єврономерах у індексуванні пенсій, а також взяв участь у Мюнхенській безпековій конференції. У Мюнхені він провів ряд зустрічей з високопосадовцями інших держав, зокрема Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та віце-президентом США Майком Пенсом.

На 19% зросло на телебаченні і на 6% впало в Інтернеті охоплення очільниці МОЗу Уляни Супрун. У п'ятницю, 15 лютого, Окружний адміністративний суд Києва почав розглядати по суті позов депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень для виконання обов'язків міністра. Медіаохоплення Ігоря Мосійчука зросло на 88% на телебаченні і на 25% в Інтернеті.

На 17% на телебаченні і на 22% в Інтернеті впало охоплення Юлії Тимошенко, яка взяла участь у Мюнхенській безпековій конференції. Також лідерка «Батьківщини» заявила про те, що планує домовлятися з МВФ щодо зниження тарифів на газ для громадян у майбутньому. Так само взяв участь у Мюнхенській безпековій конференції і Анатолій Гриценко, медіаохоплення якого зросло на 39% на телебаченні і впало на 45% в Інтернеті.

На 4% на телебаченні і на 19% в Інтернеті зросло охоплення генпрокурора Юрія Луценка, який прокоментував закиди активістів щодо розслідування справи про вбивство Катерини Гандзюк. За словами Юрія Луценка, слідство не має достатньої інформації для притягнення до відповідальності херсонських політиків Андрія Гордєєва і Євгена Рищука, як це було зроблено з Владиславом Мангером. Також Юрія Луценка розкритикував Леонід Кравчук, який назвав генпрокурора агітатором Петра Порошенка.

На 11% на телебаченні впали показники медіаохоплення Олега Ляшка, який цього тижня вимагав знизити ціни на газ для громадян. Також політик вимагає у Нафтогазу не продовжувати контракт з Андрієм Коболєвим, який, за його словами, має повернути державі отриману премію.

На 20% на телебаченні на 3% в Інтернеті впало охоплення Володимира Гройсмана, який заявив, що Україна не може знизити ціни на газ через зобов'язання перед МВФ.

На 13% на телебаченні впали показники медіаохоплення Олександра Вілкула, який цього тижня вніс грошову заставу за поліцейського Василя Мельника, заарештованого за перевищення службових повноважень під час арешту членів руху «С14» біля Подільського РУВС.

На 1% в Інтернеті впало медіаохоплення Володимира Зеленського, який цього тижня очолив президентський рейтинг від КМІСу з показником у 26,9% підтримки виборців, які мають намір голосувати.

Інші «підсумки медіатижня» від Corestone Group читайте за лінком.

Свіжі дописи

  • Екорубрика

Каховське водосховище: як жителі сіл, що стоять на березі колишнього резервуара, живуть без води 

“Рубрика” відвідала берег Каховського водосховища та дізналась, як змінилось життя Кушугумської громади після російського теракту… Читати більше

Friday November 1st, 2024
  • Кейси

“Драматургія — це універсальний спосіб відновлення людини”: як працює Театр Ветеранів

Перетворити власний травматичний досвід спочатку на текст п’єси, а потім поставити її на сцені —… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • УрбанРубрика

Підвищення безпеки на дорогах: як проєкт ЄС змінює інфраструктуру українського міста

Безпека як основний вектор для трансформацій міської інфраструктури Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • УрбанРубрика

Як у Львові працює ініціатива “Візьми будинок під опіку”

4 вересня росіяни вдарили по Львову дронами та ракетами. 189 будинків зазнали пошкоджень, 60 людей… Читати більше

Thursday October 31st, 2024
  • Кейси

“Друзі у дворі”: навіщо миколаївський проєкт зближує дітей-сусідів?

Останніми роками українським дітям дедалі важче включатися в соціалізацію — пандемія та війна забрали в… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024
  • Кейси

Магазин вишиванок, мережа кав’ярень та центр дитячого розвитку: як працює державна система грантів “єРобота”?

Ще у липні 2022 року в розпал бойових дій уряд започаткував грантовий проєкт “єРобота”. Будь-хто… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.