fbpx
Сьогодні
ЕкоРішення 10:00 09 Січ 2023

Екорішення: визначаємо, чи товар екологічно дружній

Ми всі можемо бути агентами змін в навколишньому світі та впливати на системний добробут — соціальний, економічний та екологічний.
  • Категорія: відходи
  • Проблема: переповнені сміттєзвалища, повторне використання
  • Рішення: Перевірені екотовари

Екологічно дружній товар — той, який у процесі свого виготовлення, експлуатації та утилізації не завдає шкоди довкіллю.

5 перших кроків

  1. Дізнайтеся більше про екологічно дружні товари та найбільш поширені забрудники. 
  2. Проаналізуйте екологічність речей, якими ви користуєтесь на постійній основі, за потреби пошукайте більш екологічні замінники.
  3. При покупці ретельно перевіряйте склад товару: це стосується як харчових продуктів, косметичних засобів, так і товарів з деревини та деревної маси.
  4. Купуйте сертифікований товар, сертифікат FSC означає, що товар виготовлений з відповідально керованих лісів із належним рівнем господарювання.
  5. Використовуйте Ecolabel Guide — додаток, який розпізнає екомаркування з фото.

Детальніше

Коли ми говоримо про екологічно дружні продукти, то маємо на увазі НЕ ті товари, які отримали внаслідок знеліснення чи перетворення природних лісів у плантації. У своїй основі екодружні продукти виключають також деревину незаконного походження.

Лише за останні 30 років площа світових лісів зменшилася на 178 млн га, а це майже втричі більше території України. Тому набувають популярності товари, які дозволяють кожному з нас так чи інакше вплинути на наявну екологічну ситуацію. Тобто мова йде про екологічно дружні товари, які не лише не шкодять довкіллю, а й забезпечують примноження лісів, дозволяють досягти балансу соціальних, економічних та екологічних інтересів залучених у процеси виробництва та споживання. Купуючи такий товар, споживач робить свій внесок у збереження природи. 

Ми всі можемо бути агентами змін в навколишньому світі та впливати на системний добробут — соціальний, економічний та екологічний. Коли ми розглядаємо екологічність та доброчесність як практику творення майбутнього, ми створюємо країну, де кожен усвідомлює цінність лісів.  

 Джерело: Рубрика

15

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Про проєкт

Енциклопедія Екорішень

Ми зібрали для тебе інструкції та рекомендації щодо екологічних рішень найрізноманітніших проблем

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: