(Або що робити, якщо від сердечок вже нудить)
Ви — два інтроверти й не любите перебувати в гучних компаніях, а 14 лютого всі кафе, кінотеатри та місця дозвілля забиті відвідувачами під зав'язку?
Чи може ви взагалі згадали про свято останньої миті й у вас зовсім не залишилося часу на приготування?
А що, коли пари немає чи ви зараз далеко один від одного?
Зрештою, 14 лютого цього року випадає понеділок! Ну камон, хіба кудись захочеться йти у понеділок?
Зрозуміло, найкраще рішення у цій ситуації — залишитися вдома. Але не варто замикатися на всі замки! Навіть якщо ви не любите 14 лютого як концепцію, проведіть цей вечір разом, а ми підкажемо, як це зробити так, щоби цей вечір пройшов небанально.
У понеділок, після роботи, стояти біля плити та готувати святкову вечерю не дуже хочеться, погодьтеся. Подбати про їжу, щоб вистачило сил на створення настрою та атмосфери — ось наш пріоритет! Щоб довго не мучитися з вибором і не замовляти їжу відразу в кількох сервісах, можна зробити це у новому сервісі доставки bafood. Вони кажуть, що до дня закоханих про кохання заговорила навіть їхня їжа!
Фудтех-стартап bafood — це сервіс доставки, який має 8 точок по Києву: у центрі, на Правому та Лівому березі. bafood руйнує стереотипи щоденного харчування та допомагає клієнтам звільнитися від рутини приготування їжі та реінвестувати свій час у себе: кар'єру, спорт, емоції.
Розіграш ексклюзивних худі «Match made on a plate» (Союз, створений на тарілці) bafood стартував 3 лютого. Щоб стати учасником конкурсу, достатньо зробити замовлення на суму від 500 грн на сайті або в додатку ресторану до 14 лютого включно. П'ятірку переможців оберуть рандомно та оголосять 16 лютого на офіційній сторінці bafood Instagram.
Match made on a plate — це не просто улюблені страви, а ідеальні кулінарні союзи, які, здається, створені на небесах. Саме вони стали головними героями лімітованої серії худі від bafood, яку компанія розіграє серед клієнтів до Дня закоханих.
Подбавши про їжу, переходимо до не менш важливого пункту. Не свято робить нам настрій, а настрій — свято. Увімкніть улюблену музику. Це проста порада, але вченими доведено, що під час прослуховування приємної, улюбленої пісні або мелодії до нервових закінчень надходить більше крові, що стимулює вироблення особливого гормону дофаміну — речовини, що створює відчуття радості, щастя, задоволення. Він впливає на зони мозку, які відповідають за почуття людини та бажання діяти та творити.
Це може бути добірка з ваших треків, але якщо таких немає, то iTunes і Spotify зробили це за вас. До вашої уваги:
Для iTunes:
Для Spotify:
Оселю можна прикрашати не лише до Нового року, згодні? І якщо свічки видаються вам банальщиною, розвісьте у кімнаті гірлянди! Вони створять м'яке світло, до того ж можна використовувати гірлянди з незвичним світлом — блакитним, наприклад, або ближчим до фіолетового. До речі, результати багатьох експериментів демонструють, що синє світло допомагає прокинутися, заряджає енергією, покращує увагу та активізує розумовий процес, впливаючи на психомоторні функції. А ще вироблятиметься мелатонін і відбуватиметься багато іншого корисного для здоров'я. Ми не навантажуватимемо вас науковими фактами, а просто скажемо: якщо хочете, щоб ваш вечір тривав довше, увімкніть сині лампочки.
Закиньте гірлянду на люстру, покладіть на полицю чи стіл. Чесно кажучи, гірлянди матимуть чудовий вигляд в будь-якому місці, в будь-якій кімнаті — просто вимкніть верхнє світло і залиште для освітлення менш яскраві джерела світла, щоб зробити атмосферу більш незвичайною. У пригоді стане все, що ви знайдете вдома чи в магазині.
«Зміною атмосфери» можна вважати й паперові гірлянди з сердечками. Авжеж, вони й так усюди, але довести щось до абсурду — хіба ж це не весело?
Цілком комфортно відзначати це свято та самостійно. Але якщо ви всім нутром спочатку протестуєте проти «дощу з сердечок», а потім сумуєте через те, що всі навколо зайняті приготуваннями до свята, ми радимо також підготуватися до нього заздалегідь.
Покличте подруг. Зберіться із друзями. Якщо вони люблять настілки, запропонуйте пограти у фанти, тільки завдання нехай будуть трохи фривольнішими, ніж зазвичай. Коли, як не в День усіх закоханих грати у пляшечку чи ділитися своїми секретами у грі Правда чи Дія? До речі, всі ці ігри можна скачати на телефон як додатки, та й тим, хто вже в парі, теж буде цікаво пограти у щось схоже, особливо за домашньою святковою вечерею.
Ну, а всім, хто цього дня залишився один, художник Олександр Грехов порадив не забути «зарядити» свої другі половинки:)
Якщо вам уже зовсім не хочеться святкувати День закоханих, то спробуйте цього дня попрощатися зі святом, яке давно закінчилося. Б'ємось об заклад, хоча б у кількох людей, які дочитають до цього місця, ялинка все ще стоїть.
А коли ялинка розібрана (навіть якщо вона була розібрана ще місяць тому), за це можна себе нагородити й чимось смачненьким від bafood (див. Крок 1).
Новий рік — ще одна можливість втілити в життя усі ще не здійснені мрії. Для… Читати більше
“Рубрика” розповідає історію закладу для молоді, що поєднує в собі крамницю, кав’ярню та клуб. Читати більше
“Рубрика” поспілкувалася з мешканцями громади, які по-справжньому зробили своїм пріоритетом екологію. Як це вдалося і… Читати більше
“Будуємо Україну Разом” відновили п’ять колодязів у трьох селах Сумської області. Для чого і як… Читати більше
У чому сила вулика? Звісно ж, у бджолах! “Рубрика” розповідає, як шкільний проєкт вийшов за… Читати більше
Рівень бідності в Україні в порівнянні з роками до повномасштабного вторгнення помітно зріс. Але чи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.