Через два роки після травми Уляна потрапила до табору активної реабілітації.
"У 2006-му я поїхала в Крим у санаторій для спинальних пацієнтів. Це був перший мій вихід у самостійне життя після аварії. Я була в бібліотеці й мені сказали заповнити анкету, нічого толком не пояснивши. Це була анкета на участь у таборі активної реабілітації. Отак я туди й потрапила". Тоді Уляна потрапила до світу з людьми, які сміливо беруть на себе відповідальність за своє життя.
"Унікальність методики в таборах — це те, що ми працюємо за принципом "Рівний-Рівному". Я побачила таких самих хлопців і дівчат, які живуть повноцінним життям, не скиглять, беруть відповідальність за свої рішення, за свої дії. І вони прекрасні. І я теж так можу. А що, я гірша чи що? Табори активної реабілітації надихають жити далі і жити наповнено".
Потім Уляна стала стажеркою з загальної фізичної підготовки, пішла вчитися на фізичну терапію. За цим фахом не працює, але освіту має. Зараз вона — інструкторка, організаторка, членкиня правління організації.
"
У табір активної реабілітації можуть потрапити всі особи, які мають травми спинного мозку і стійкі порушення — користуються кріслами. Записатися в чергу можна, заповнивши анкету на сайті https://gar.org.ua. Табори активної реабілітації працюють із 1992 року в Україні. Ще один дуже важливий напрямок роботи нашої ГО — це програма «Першого контакту». Минулого року ми реалізували проєкт "Перший контакт — інструктори першого контакту для осіб з травмами спинного мозку" за кошти державного бюджету України з "Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю" і внесків наших фандрейзерів та інших небайдужих людей, які цінують нашу діяльність. Тридцять людей, які пройшли табори активної реабілітації, отримали знання щодо того, як працювати із свіжетравмованими особами та їхніми родинами в умовах лікарень і реабілітаційних закладів. Інструктор першого контакту — це людина з травмою спинного мозку, із власним досвідом та багажем знань, навичок і методів, які можуть допомогти зробити шлях відновлення людини після отримання травми максимально ефективним. Уляна зізнається, що наразі ГО "Група активної реабілітації" перебуває в переговорній процедурі щодо нового проєкту спільно з Ukrainian Fashion Week. "
Ми його робили власними силами декілька років. Будемо навчати фешн-професіям людей з інвалідністю. І вони матимуть змогу працювати на бекстейджі UFW, тому що мода має бути розмаїтою".