fbpx
Сьогодні
Кейс 14:49 26 Тра 2018

У Києві з’явилась платформа для неформальної освіти #СтудіїРозвитку

Молоді пропонують допомогу у реалізації своїх задумів

Фото надані організаторами платформи #СтудіяРозвитку

У Києві функціонує цілий ряд організацій, які реалізовують молодіжну політику. Але, як свідчать статистичні дані за минулий рік, велика кількість молоді не є соціально-активною. Причини зрозумілі: відсутність вільного часу, навичок проведення корисного дозвілля, хибне уявлення щодо волонтерства та громадських організацій, зрештою, слабка мотивація молодих людей до активності.

Проект #СтудіїРозвитку, засновницями якого є соціальні працівниці Всеукраїнського громадського центру "Волонтер", пропонує альтернативу – простір, де підлітки та молодь не лише дізнаються: Як, Де, Яким чином можна організовувати та проводити дозвілля, а і розвинути в собі громадянську позицію. Плюс навчитись створювати заходи на користь громади, тим самим подаючи позитивний приклад одноліткам, пересічним громадянам, своєму найближчому оточенню.

#СтудіїРозвитку – це платформа неформальної освіти, програма якої включає не типові зустрічі для підлітків та молоді міста Києва, спрямовані на:

  • саморозвиток;
  • усвідомлення важливості громадянської активності;
  • участь молоді в житті громади;
  • соціальні експедиції;
  • тематичні нетворкінги;
  • створення ініціатив та суспільно-корисних заходів;
  • рекламування діяльності;
  • створення електронного журналу ініціатив.

Програма триває 3 місяці і є абсолютно безкоштовною для всіх бажаючих мешканців міста Київ, віком від 14 до 23 років.

Шляхом розповсюдження он-лайн анкети в соціальних мережах для реєстрації, обирається 20 учасників та учасниць, які відповідають усім критеріям (головне – мати високу вмотивованість змінювати життя на краще).

Впродовж 3-х місяців учасники та учасниці проходять навчальну програму, а після – практикують свої знання, організовуючи #10_ініціатив – 10 добрих справ, що піднімають соціально-важливі питання у суспільстві та змушують привернути до себе увагу, закликають громаду до діалогу або роблять навколишній світ кращим.

Платформа #СтудіяРозвитку

Платформа #СтудіяРозвитку

"Коли тобі 16, і ти маєш багацько сили та натхнення для подолання, здавалось, найкрутіших вершин, головним залишається обрати вірний шлях – безпечний та позитивний. "СтудіїРозвитку" відкривають варіанти та можливості для вибору, і яке ж щастя – бачити палаючі від ентузіазму очі студійців, які щоразу відкриваються по новому, тим самим втілюючи власні ідеї у реальність", – ділиться враженнями одна із засновниць проекту Бабій Анжеліка.

Команда проекту зростає і хоче робити ще крутіші події, фестивалі, виставки, створювати майданчики для обміну ідеями та досвідом їх втілення з молоддю інших міст! Тому наразі проект можна підтримати на сайті Краудфандингу "Спільнокошт".

Соціальні мережі #СтудійРозвитку: 

https://www.facebook.com/groups/670514632996088/
https://www.facebook.com/groups/srozvitky/

15
1312

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: