fbpx
Сьогодні 13/08/2020 14:37
Пограємо? 21:36 20 Вер 2018

Сексизм чи норма? Тест на гендерні стереотипи

Перевір себе на упередженість

Фото: marketingweek.com

Сьогоднішній рівень емансипації, лібералізації та відкритості суспільства призвів до перегляду традиційного типу відносин між чоловіком і жінкою. Що таке сексизм? Де закінчується флірт і починається харасмент? Які норми та звички у міжстатевих відносинах сьогодні є нормою, а які вже давно пора було б відкинути? "Рубрика" підготувала 10 звичайних ситуацій, у які ви з великою вірогідністю можете потрапити або вже стикалися.

Рубрика:
Тести
190
34336

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

4 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Пользователь_ка?

Ваш тест не учитывает все варианты, он имеет лишь три "положения" и не имеет оттенков, поэтому я не считаю, что он достаточно точен для статистики

2
Любовь

там где пожать руку - вполне нормальный вариант пожать мужчинам, а женщинам кивнуть. но вот это "оббежать женщин как препятствия" - лишнее. ни один вариант не подходит к тому, что было бы нормально мне

3
Олександр

Із стереотипами не слід боротися, адже це оптимальні стосунки між людьми, відпрацьовані і відшліфовані століттями. Штучна зміна стереотипів на угоду якимось ідеологічним догмам може мати тяжкі наслідки для суспільства.

4
Олександр

"Сьогоднішній рівень емансипації, лібералізації та відкритості суспільства призвів до перегляду традиційного типу відносин між чоловіком і жінкою." - НЕПРАВДА! Перегляд традиційних відносин між чоловіком і жінкою насправді експортують і нав'язують українському суспільству численні неурядові організації, типу "Відродження", фонд Генріха Бюоля, та ін, які створені і фінансуються Соросом. Які будуть наслідки такого перегляду? Можна судити по Німеччині - глибока демографічна криза, сім'ї не утворюються, діти не народжуються.

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: