Підручні засоби, електричні простирадла, ковдри та навіть... капці
Деяким жителям міст України пощастило, і у будинках уже увімкнули центральне опалення. Однак багато ТЕЦ все ще готуються до опалювального сезону, а десь, говорячи про бюджетні установи, ще навіть не укладені договори на постачання газу, а отже, тепла чекати ще довго. Втім, у багатьох будинках, де опалення вже увімкнули, батареї поки що ледве тепліють.
Але ми не дамо вам змерзнути в осінню холоднечу! Тому зібрали кілька небанальних способів, які допоможуть зігрітися цієї пори року.
Обійдеться це диво техніки в середньому в 1500 гривень, але є й дорожчі моделі: діапазон цін приблизно від 300 до 3 тисяч гривень, і найчастіше ціна залежить від зовнішнього матеріалу електроковдри, ємності акумулятора і найголовніше. якості. Якщо наважитеся обзавестися пледом або простирадлом (дивлячись як будете використовувати) з підігрівом, зверніть особливу увагу на електроізоляцію і систему захисту від перегріву та удару струмом — погодьтеся, буде не дуже приємно прокинутися від ковдри, що горить.
У разі використання пледів з обігрівом важливо і не перестаратися: в деяких випадках прогрівання може допомогти впоратися з неприємними відчуттями, викликаними артритом або артрозом, а в деяких, як, наприклад, при збільшених лімфовузлах або пухлинах, прогрівання може і нашкодити, тому безконтрольно використовувати такий гаджет не можна. І, звісно, уважно читайте інструкцію перед використанням!
Для прогулянки підійдуть устілки з підігрівом або шкарпетки з аналогічною функцією.
А для тих, хто найчастіше мерзне, сидячи де-небудь, придумали чохол для стільця, що підігрівається. Його можна використовувати в машині або офісі — заряджається пристрій від кабелю USB. Головне — пам'ятати, що крутитися на офісному стільці під час включеного підігріву сидіння варто акуратніше.
Найпрекрасніше те, що всі ці винаходи можна знайти в інтернет-магазинах — не обов'язково чекати на доставку з Китаю кілька місяців, хоча на Aliexpress такі товари коштують значно дешевше. До речі, замінити портативну рукогрійку можна за допомогою звичайної грілки, наповненої гарячою водою.
Гаджет доведеться купувати та чекати на доставку, і, можливо, навіть виходити на вулицю, щоб їх забрати. Добре, що є дешевші та дієві методи зігрітися.
Очевидна порада — рухатись, зробити зарядку або розім'ятися. А ми пропонуємо вам не просто рухатися, а потанцювати. Ви не тільки зігрієтесь, а ще й підіймете собі настрій.
Звичайно, жодне з цих рішень не замінить вам якісне опалення в будинку. У цьому їх мінус, але принаймні до того, як потеплішають батареї, допоможуть не змерзнути у власному будинку.
Навіть якщо ви ставите у квартирі радіатор, або намагаєтесь зігріти приміщення за допомогою кондиціонера, це буде неефективно та дорого, якщо ваше житло не може зберігати тепло. Впливає на цю здатність якість вікон, утеплення перекриттів, стелі та стін, щільне прилягання та дверей та ще — наявність вентиляційної системи за принципом рекуперації. Так називається процес, у якому з відпрацьованого повітря повертається частина тепла. Залишаючи приміщення, тепле повітря частково нагріває зустрічний холодний потік у теплообміннику. Таким чином, на вулицю виходить повністю «відпрацьоване» повітря, а в приміщення потрапляє не тільки свіже, а й уже нагріте повітря.
Ще одне рішення — домовитися з усіма жителями вашого будинку і перейти на автономне опалення, самостійно побудувавши власну систему опалення та під'єднавши газ. Це не тільки дозволить вам не мерзнути в холодний період, але може і дуже допомогти заощадити. А як саме реалізувати у своєму будинку автономне опалення — читайте у нашому спецпроєкті.
“Рубрика” розповідає, як молодь доєднується до розмінування українських територій. Читати більше
“Рубрика” разом з лікарками склала список з 12 універсальних подарунків, які допоможуть вашим близьким подбати… Читати більше
Дмитро Демченко родом з Дружківки, що на півночі Донецької області. До Збройних сил України вирішив… Читати більше
Вибір різдвяних і новорічних подарунків — це можливість не лише порадувати близьких, а й підтримати… Читати більше
Війна змусила шість мільйонів українців виїхати з України за кордон, а ще стільки ж стали… Читати більше
Unwrap the joy of Ukrainian Christmas with Rubryka! Embrace traditions, enjoy festive foods, and create… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.