fbpx
Сьогодні
Спільнота 10:30 04 Лип 2024

"РішенняХаб": "Рубрика" запустила новий формат для ГО, активістів та експертів

English version here

Відтепер на базі новоствореного хабу "Рубрика" проводитиме івенти, покликані познайомити та об'єднати навколо спільних проєктів усіх, хто прагне змін і нових рішень. 

Презентація "РішенняХабу" відбулась 3-го липня.

Навіщо "РішенняХаб"?

Минулої осені медіа рішень "Рубрика" перезапустило концепцію своєї спільноти, додавши нові можливості для донаторів. Зокрема учасники спільноти отримали нагоду пропонувати для публікації на сайті свої новини та колонки й першими отримувати запрошення на ексклюзивні події від "Рубрики". 

Проте команда й далі шукала способи створити сильне ком'юніті, що буде об'єднуватися навколо спільних ідей. Рішення знайшлося нещодавно. 

3-го липня команда запустила "РішенняХаб". Це простір та формат івентів, які регулярно збиратимуть активістів, громадські організації та профільних експертів. Хаб пропонуватиме тему для обговорення й нетворкінгу, допомагатиме налагодити контакти і створити умови для спільних проєктів. 

Головна редакторка та засновниця "Рубрики" Анастасія Руденко пояснює:

"Для «Рубрики» «РішенняХаб» —  не просто новий сталий формат, а складова стратегії. Бо наша команда націлена впливати на соціальні процеси. І для цього потрібно «зшивати» різні досвіди, експертизи та організації, стимулювати пошук точок дотику між ними, аби знаходилися спільні знаменники і рішення проблем. 

Перший крок для цього — звичайно, розповідати історії і робити видимішими конструктивні кейси, збирати аудиторію небайдужих людей навколо себе. Але виходимо на другий крок — мережувати між собою громадські організації, включатися у адвокаційні процеси та кампанії партнерів, яким можна довіряти. Ми маємо уже чимало організацій-змінотворців у своїй спільноті, тому РішенняХаб — передусім, для них, хоч ми будемо цими подіями і розширяти коло спільноти, долучитися до подій можна буде і всім новим охочим".

Як потрапити на події до "РішенняХаб"?

3-го липня команда провела перший івент у новому форматі — зібрала десятьох готових до співпраці представників ГО та комунальних структур. За результатами зустрічі вже є перші домовленості щодо співпраці. Результат вже є — домовленості між учасниками про:   

  • онлайн-зустріч щодо екологічної відбудови;   
  • екскурсію на сміттєпереробний завод;   
  • івент по роботі з волонтерами для громадських організацій.  

Першими доступ до реєстрації на наступні події "РішенняХабу" отримуватимуть члени спільноти "Рубрики". За деякий час реєстрація відкриватиметься для всіх, проте кількість місць буде обмеженою. 

Дізнатися більше про спільноту і долучитися до неї можна за посиланням.

Рубрика:
Корисності
196

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: