fbpx
Сьогодні
Небайдужа 10:41 14 Лют 2021

Службовий роман: що робити, якщо все не як у кіно

До Дня Святого Валентина розповідаємо про зворотний бік медалі "кіношної" романтики, особистих кордонах і боротьбі з харасментом

English version here

Епохальна романтична кінокартина "Службовий роман" показує нам зворушливу історію кохання між начальницею і підлеглим. Але в житті рідко складається все так само гарно, як у кіно. Будь то колега, з яким щодня доводиться перетинатися в офісі і обговорювати робочі питання, старанно уникаючи флірту, або замовник, який нав'язливо проявляє знаки уваги, жінки часто відчувають незручність, коли на призму робочих відносин накладається романтична.

"На жаль, досить часто трапляються ситуації, коли жінка боїться поставити межі у відносинах з начальником, наприклад. Вона терпить його настирливу увагу і флірт, навіть якщо їй це неприємно, пояснюючи це страхом втратити роботу / важливу посаду / занапастити кар'єру", пояснює психологиня Катерина Фалєєва.

Службовий роман

Ми не вміємо розрізняти залицяння та харасмент

Але трапляється і так, що залицяння часто переходять межу пристойності і перетворюються на харасмент. За даними опитування про ставлення громадян до сексуальних домагань, який провів Фонд ООН в Україні, 42% опитаних жінок були жертвами сексуальних домагань у громадських місцях. Переважна більшість опитаних (80% і більше) чітко визначає ряд проявів поведінки в громадських місцях як сексуальні домагання, наполегливі пропозиції небажаних дій сексуального характеру, наполягання на демонстрації частин тіла, дотики / обійми / поцілунки без згоди, оголення і мастурбацію, але тільки половина опитаних вважає сексуальним домаганням свист / імітацію звуків поцілунків / крики з непристойними пропозиціями і нав'язливі дискомфортні питання про сексуальне життя, коментарі або жарти із сексуальним підтекстом про зовнішній вигляд, особливості статури, одяг. Зневажливі звернення "мила", "Надійко", "дівчинка" не вважають сексуальним домаганням майже дві третини опитаних…

Спотворене сприйняття сексуальних домагань результат того, що їх ми сприймаємо як належне, замовчуємо проблему і продовжуємо дозволяти іншим перетинати свої особисті кордони.

Найчастіше під сексуальними домаганнями на робочому місці розуміють примус підлеглого надати сексуальні послуги керівнику в обмін на кар'єрні підвищення і загрози помститися в разі відмови. Однак це більш широке поняття.

Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" визначає сексуальні домагання як "дії сексуального характеру, виражені вербально (погрози, залякування, непристойні зауваження) або фізично (дотики, поплескування), що принижують чи ображають осіб, які перебувають у відносинах трудового, службового, матеріального чи іншого підпорядкування".

 У спеціальному дослідженні про рівність у галузі праці та занять у Женевській Конвенції №111 1996 року, Комітет МОП визначив сексуальні домагання як "будь-яка образа або непристойне зауваження, жарт, натяк або коментар з приводу одягу, обличчя, будови тіла, віку, сімейного стану та т.д.; поблажливе або патерналистское ставлення, що принижує гідність; будь-яке небажане запрошення або вимога, невираженого або явного характеру, незважаючи на наявність або відсутність загроз; будь-хтивий погляд або будь-який жест, який асоціюється з сексуальністю, і будь-який непотрібний фізичний контакт такий як дотики, ласки, щипок або напад".

У деяких випадках вам навіть не обов'язково фізично знаходитися в одному приміщенні: повідомлення з сексуальним підтекстом, або дії невербального характеру, наприклад, якщо колега надсилає непристойні картинки / фотографії все це підпадає під категорію сексуальних домагань. Тому не можна сказати, що масовий перехід на дистанційну роботу під час пандемії якось допоміг з проблемою харасмента на робочому місці.

В Україні ратифікована ця конвенція, а значить, при прояві дій такого характеру ви маєте повне право заявити про сексуальне домагання.

жовті червоні лінії

Не бійтеся. Відстоюйте свої кордони

Особисті кордони це комфортний, безпечний для вас психічний і фізичний простір. Якщо дії іншої людини стають вам неприємні, значить, ваші особисті кордони вже порушені. Дуже важливо не тільки знати і розуміти ці межі, але ще і вміти доносити їх до інших людей. Психолог пояснює, що деякі люди можуть відчувати дискомфорт і не вміють сказати "ні" лише тому, що не розуміють своїх кордонів, бояться агресії як можливості постояти за себе, заявити про свою позицію, а також про порушену самооцінку:

"Отримавши колись у дитинстві негативний досвід зі значущими близькими (найчастіше батьками), людина може проектувати його на інших людей, особливо тих, хто перебуває в домінуючій позиції або є вищою за статусом (начальник, старший за віком або досвідом, відома особистість). Важливо пам'ятати, що "побачивши" в своєму начальнику авторитетного старшого, якому не можна суперечити, ви перебуваєте в дитячій позиції, а значить не здатні брати відповідальність за своє життя. На це необхідно звернути увагу і поспостерігати, як це проявляється у вашій поведінці. Перебуваючи в дитячій позиції, людина часто може відчувати провину, сором, слабкість, нездатність висловити свою думку, часто складається відчуття безвиході. Відстеживши це в собі, можна вийти в дорослу позицію і розібратися з ситуацією самостійно, не чекаючи поки вона припиниться сама собою.

Дуже важливо, щоб опинившись в такому положенні, ви не продовжували терпіти і не вважали себе жертвою, підкріплюючи таким чином переконання начальника, що йому все дозволено. Пам'ятайте, що в будь-якій ситуації попросити допомоги і підтримки у колег і близьких не соромно, а найважливіше це забезпечення особистої безпеки та комфорту".

Службовий роман

Не мовчіть. Про домагання важливо і потрібно говорити

Найгірше, що можна зробити для себе, якщо ви страждаєте від сексуальних домагань замовчувати проблему. Коли ви вже зрозуміли, що ви  не жертва, а начальник / колега порушує ваші особисті кордони, дозволяючи собі недоречні дії прийшов час діяти. Про те, що з вами сталося, важливо розповісти колегам і начальству соціальний тиск і розуміння того, що хтось може заступитися за вас, грає важливу роль. Як свого часу довів рух #metoo, відкритий діалог про те, що відбувається, допомагає також і іншим жертвам домагань. Не варто цим нехтувати. Психологи також радять поговорити про це з близькою людиною, якій ви довіряєте.

Якщо розглядати питання з юридичного боку, механізм захисту від сексуальних домагань, передбачений в ст. 22, 23 Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", дає можливість звернутися зі скаргою до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, уповноваженої особи ( координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, правоохоронних органів держави і в суд. Крім цього, закон встановлює, що особа має право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданих їй в результаті дискримінації за ознакою статі чи сексуальних домагань.

Якщо ж ви потрапили в ситуацію, коли людина, від якої ви матеріально залежите, примушує вас до сексуального зв'язку, ви можете звернутися з відповідною заявою в поліцію. Такі дії підпадають під санкцію 154 статті Кримінального кодексу і караються законом.

Службовий роман

Це не домагання, але мені все одно неприємно

Про недоречні залицяння, як і про домагання, якщо вони мають місце бути, варто заявляти відкрито. В першу чергу людині, яка проявляє такі знаки уваги. Якщо харасмента, на вашу думку, ще не було, але симпатія іншої людини стає настирливою, Катерина Фалеева радить пам'ятати:

1. У будь-яких відносинах, незалежно від їх контексту (робочі, сімейні, дружні), вам необхідно вміти піклуватися про почуття інших.

Тому в даному випадку необхідно з повагою поставитися до того, що людина виявила до вас почуття. В жодному разі не ігноруйте цього, адже найболючіше для більшості людей це відкидання, (значить у цей момент я не потрібен, мене не люблять, в глибині може підніматися відчуття власної неповноцінності, "поганості" і навіть сорому). В такому стані просто неможливо зберегти нормальні відносини.

Само собою не варто критикувати, адже іноді, навіть усвідомлюючи, що взаємності не буде, людина все одно наважується зробити визнання і це дуже сміливий вчинок.

Обов'язково покажіть, що ви вдячні за увагу до себе. Наприклад "Мені дуже приємно, що ти звернув на мене увагу, спасибі".

2. Якщо ви у шлюбі, позначте це, а також свою позицію щодо інших відносин. Якщо ви вільні, але не готові до відносин, чесно скажіть про це.

Невпевненість і двозначні послання можуть заплутати іншу людину і дати їй помилкові надії. Наприклад: "Зараз я не готова. Давай подивимося як вийде, можливо коли-небудь потім…" Це не найкращий варіант, тому що у відповіді немає однозначності і це може трактуватися як флірт.

Один з хороших варіантів: "Ви дуже цікавий чоловік, мені приємна увага від такої людини, але я заміжня і це дуже цінно для мене" або "Так, я зараз і правда сама, але я не готова до відносин. Я зараз сконцентрована на інших завданнях." Зверніть увагу, що в цих варіантах відчувається завершеність і впевненість.

3. Якщо є бажання і людина вам приємна, важлива, запропонуйте альтернативу. Це може бути дружба або допомога по роботі, готовність підтримати і дати пораду. Не робіть цього з жалості, адже це почуття не приносить розвитку, воно не дозволяє людині розкритися і відчути себе повноцінною. Пропонуйте дружбу тільки з щирих міркувань.

"Буду рада спілкуванню з тобою. Я не проти спілкуватися як друзі". Або "Давай цю енергію направимо на робочий проект, впевнена, що ми будемо ефективної командою".

Дивітьсяс також нашу інструкцію для дорослих — як знайти друзів на карантині

Фото Getty Images, Shutterstock

1196

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: