Коріння сидератів, перегниваючи, служить збагаченню ґрунту і ґрунту, а самі вони можуть стати кормом для худоби.
Сидерати – це рослини, що швидко набирають зелену масу, їх скошують і закладають у ґрунт або залишають на його поверхні для захисту верхнього шару, а коріння сидератів, перегниваючи, служить збагаченню ґрунту і підґрунтя.
Інтегрувати покривні культури у вирощування основних можна по-різному. Це залежить від основних культур, кліматичних умов, характеристик ґрунту, але в цьому ж і їхня перевага, оскільки можна підібрати таку схему, яка підійде саме вам.
Сидерати підбирають під основну культуру та умови ґрунту. Злакові сидерати висаджують, якщо треба збільшити кількість калію у ґрунті, пригнітити бур'яни, розпушити землю. Капустяні сидерати використовують для збагачення ґрунту фосфором і сульфуром. Бобові служать для збагачення ґрунту азотом. Вони є природнім замінником селітри.
Сидерати можна сіяти протягом усього сезону – до посадки основної культури, після її збирання або на ділянці, яка в поточному році не використовується. Навесні і влітку висаджують сидерати, які потім періодично косять, залишаючи бадилля на ділянці. Восени сіють гірчицю і жито, які можна або заорати в ґрунт або зрізати і залишити на ділянці, покривши мульчею. Поступово рослинні залишки перетворюються на компост, виділяючи велику кількість легкодоступного азоту в ґрунт, а коріння, що залишилося в землі, під впливом дощових черв'яків і мікроорганізмів розкладається, стаючи гумусом.
Також покривні культури можна використовувати як корм для худоби.
Джерело: WWF
“Рубрика” розповідає про проєкт наставництва дітей з інтернатів від БФ “Твоя опора”. Якщо ви хочете… Читати більше
3 квітня в Києві презентували результати 5-річної програми “ReACT4UA/EU4Business: Застосування та імплементація Угоди про асоціацію… Читати більше
Learn the story of Cabaret in Ukraine and its home theater. Visit the world of… Читати більше
За останні 30 років кількість людей із діабетом 2 типу у віці 20–39 років зросла… Читати більше
Які перспективи має “зелена” відбудова України? Чи були вже реалізовані такі проєкти, і з яким… Читати більше
Через військові дії частина реабілітаційних закладів в Україні постраждала чи була знищена. Крім цього, бракує… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.