Для всіх інтелектуалів, що жадають порцію новин зі світу наукпопу ми підготували щотижневу підбірку.
Насправді цей тиждень дуже насичений незвичайними заходами та різного роду активностями. Сідайте зручніше та обирайте.
Де: Музей історії Києва
Коли: 25 липня о 19:30
Вхід: 300 грн, студенти та пенсіонери 100 грн. Є знижки при придбанні 2 чи 3 квитків. Обов'язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/XYZBCP
Ксенофобія, расизм, гомофобія, релігійна неприязнь… Все це приклади прояву нетерпимості та відсутності толерантності по відношенню до різних «інших» груп – культурних, етнічних, релігійних, сексуальних тощо. І дуже часто це не тільки риторика, а й дії, які призводять до жахливих наслідків.
Так чому ж ми нетерпимі до «інших»? Чому багатьох так дратує чиясь поведінка або колір шкіри, що ненависть стає рухомою силою? Чому ми поділяємо на «своїх» та «чужих» багатьох, хто живе поряд? Що це – традиція, виховання чи психологічна проблема? І чому досягти толерантності у суспільстві, навіть у XXI столітті, так важко?
Під час події у форматі public talk за участі відомих спікерів – громадського діяча, публіциста та психолога, – спроб відповісти на скаладні та гострі запитання, які турбують та стосуються багатьох
СПІКЕРИ:
«Рубрика» – інформаційний партнер цього public talk, і однозначно радимо відвідати.
Де: Chasopys EduSpace
Коли: 25 липня о19:00
Вхід: 200 грн, для студентів – 150 грн.
Всі ми знаємо, що минулого року дали Нобелівську премію за відкриття циркадних ритмів. Що це таке? Це наші біологічні годинники, що мають власний ритм та час у кожній клітинці тіла. Від роботи цього механізму залежить наше самопочуття, ранковий настрій чи вечірній смуток. Цей захід для тих, хто хоче раз і назавжди розібратися хто він: сова, жайворонок чи взагалі голуб. Ольга Маслова на власному досвіді переконалася, що це працює і відкриє вам світ ритмів.
Де: BOtaN
Коли: 27 липня о 19:00
Вхід: 350 грн на місці, 300 грн – за попередньою реестрацією
Неперевершений проект Nobilitet вже втретє запрошує гостей послухати про Нобелівські премії. За що, кому і як. Співзасновницею проекту є Ольга Маслова, яка кличе на лекцію про ритми 25 липня. Але говорити буде не вона, а Богдана Романцова – редакторка видавництва «Темпора», докторантка «Києво-Могилянської Академії», літературна критикиня. Будемо говорити про еротичне, заборонене у літературі. Про ті самі сторінки із книжок, які соромно читати вголос, але так хочеться дізнатися сюжет.
Науково про заборонено відкриємо таємниці:
Де: INVERIA flow space
Коли: 27 липня о 19:00
Вхід: 400 грн.
У голлівудський фільмах актори завжди вражають своєю красою. Фігура, обличчя, голос – все падає у вічі. Звичайно, хочеться бути такими, як вони. Але за гарною обгорткою криється велика праця дієтологів, бюті-експертів та тренерів.
У п'ятницю ввечері замість келиха пива пропонуємо випити склянку соку та послухати лекцію відомого американського дієтолога – Евеліни Політаєвої. Евеліна слідкую за красою багатих та відомих акторів Маямі. Експерт на реальних кейсах підкаже вам секрети зірок, що так яскраво світяться на екранах.
Конкретно ви дізнаєтеся про:
Де: Chasopys.UNIT
Коли: 24 липня о 19:00
Вхід: 250 грн.
Якщо хочеться трошки відійти від наукпопу, то запрошуємо вас на щоденники Cannes Lions. Це такий собі Оскар серед реклами. Це потаємний клуб чи звичайна нагорода. Ніна Левчук та Даша Зарівна розкажуть про все що відбувалось на фестивалі.Наші українці теж не відстають та активно популяризують українську рекламу у світі. Будемо разом читати щоденники каннських левиць: дивитись їх InstaStories, слухати розповіді з перших вуст та ставити найкаверзніші запитання.
Де: Mezzanine
Коли: 24 липня о 19:30
Вхід: 150 грн.
Лекції Тараса Лютого приваблюють слухачів своїм нестандартним підходом до викладання матеріалу та дуже глибокими темами для дискусій. От і в цей вівторок поговоримо про Заратустру. Детально розберемо образи довершеності та досконалості, критику позитивізму, сатиру та критику сучасності. Тем багато, тільки часу мало. Приходь та відкрий в собі філософа.
Не чули про Тараса Лютого? Доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Проєкт “Військо+1” став новою рекрутинговою платформою, завдяки якій десятки цивільних чоловіків та жінок змогли знайти… Читати більше
“Рубрика” розповідає, на що звернути увагу, коли ви обираєте світловідбивні елементи, а також чому взимку… Читати більше
Чи помічали ви, як зміна погоди здатна зіпсувати ваш настрій чи самопочуття? Раптовий головний біль,… Читати більше
“Рубрика” поговорила з експертками з “Let's do it Ukraine” та “Українського Альянсу Нуль Відходів” —… Читати більше
Швидка і проста випічка (і не тільки), яку можна приготувати для благодійного ярмарку. Читати більше
Якщо ви не знаєте, ким хочете стати в майбутньому, запевняємо — ви не одні. Ця… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.