Екорубрика

ЕкоРубрика оголошує набір до Школи екологічної журналістики рішень! Як потрапити на курс?

“ЕкоРубрика” оголошує старт набору на навчальну програму з екологічної журналістики рішень. Експерти “Рубрики” та “ЕкоРубрики” ознайомлять учасників із журналістикою рішень, а провідні природозахисники розкажуть про основні проблеми довкілля та рішення для них. Після завершення курсу учасники зможуть отримати стипендії для створення матеріалів на екологічну тематику.

Що потрібно громадам для зеленого відновлення? Які інструменти OSINT використовують екологічні журналісти для розслідувань? Як подолати кліматичну кризу в Україні? Як вести комунікацію із природоохоронними організаціями, аби завжди мати найбільш актуальні теми? Навіщо та яким чином потрібно відновлювати водні екосистеми? Про все це і більше ви дізнаєтесь у Школі екологічної журналістики рішень від "ЕкоРубрики".

Чим корисний цей курс?

  • Якщо ви хотіли почати писати на екологічні теми або вже пишете, та бажаєте поглибити свої знання — цей курс саме для вас. Експерти провідних природоохоронних організацій допоможуть розібратись у структурі охорони довкілля в Україні, розкажуть, чим небезпечна втрата біорізноманіття та як її подолати, а також як можна завадити змінам клімату, якщо фокусуватись на збереженні лісів та водних екосистем.
  • Ви отримаєте корисні навички, наприклад, як вести комунікацію із природоохоронними організаціями, а також опануєте інструменти для віддаленого пошуку інформації (OSINT), які дозволять вам першими дізнаватися про порушення у сфері захисту природи, забруднення води і повітря в різних регіонах України, масштабні пожежі та стан довкілля навіть на окупованих територіях.
  • У межах курсу ви дізнаєтесь про "стовпи" журналістики рішень, отримаєте "квадратну шпаргалку", що допоможе зробити структуру ваших текстів більш ефективною.

Що ми пропонуємо?

  • Дводенний оффлайн-інтенсив лекцій у Києві з експертами від "Рубрики" та "ЕкоРубрики", а також із експертами з провідних екологічних та природозахисних організацій: GreenPeace Ukraine, Українська природоохоронна група, Rewilding Ukraine, ЕкоДія, WWF–Україна, Центр реабілітації рукокрилих та Екологія.Право.Людина.
  • Після проходження оффлайн-курсу учасники Школи зможуть перейти до другого етапу відбору та подати заявки на створення матеріалів на екологічну тематику в жанрі журналістики рішень. П'ять найкращих студентів отримають стипендію 8000 гривень та менторську підтримку.

Хто може подати заявку?

  • Цей курс з екологічної журналістики рішень створений для журналістів із регіональних та всеукраїнських медіа, які хочуть більше дізнатись про журналістику рішень, а також отримати глибокі знання про проблеми довкілля в Україні та їх можливі рішення.

Скільки це коштує?

  • Програма безкоштовна!
  • Ми також покриваємо витрати на трансфер та проживання для журналістів з інших міст.

Коли відбудеться курс?

  • Лютий 2025

Як долучитися?

Проєкт реалізує ГО "Інститут успішного міста" за підтримки Міжнародної програми розвитку комунікації ЮНЕСКО.

Свіжі дописи

  • Небайдужа

Місце, де можна набратись сил: як жінки на Миколаївщині створили простір, що об’єднав місцевих

“Рубрика” поспілкувалася з очільницею ком’юніті-центру в Зеленому Гаю, що на Миколаївщині, щоб дізнатися, як виник… Читати більше

Wednesday December 11th, 2024
  • Екорубрика

ЕкоРубрика продовжує набір до Школи екологічної журналістики рішень! Хто наші спікери?

Що потрібно громадам для зеленого відновлення? Які інструменти OSINT використовують екологічні журналісти для розслідувань? Як… Читати більше

Wednesday December 11th, 2024
  • Екорубрика

Що є в міському смітнику? Навіщо українські громади вивчають склад відходів

Причому роблять це громади як тилові, так і прифронтові. “Рубрика” розповідає про два кейси —… Читати більше

Tuesday December 10th, 2024
  • Кейси

Як Морква стає терапевтом для дітей й до чого тут пані 60+

“Рубрика” розповідає про рішення, в якому старших жінок вчать основ психології, а вони психологічно підтримують… Читати більше

Tuesday December 10th, 2024
  • Небайдужа

Зламані пальці, побиття, контроль і постійний страх: історії жінок, які наважилися вирватися з кола насильства в умовах війни

З 25 листопада по 10 грудня діє кампанія “16 днів проти насильства”, що охоплює низку… Читати більше

Monday December 9th, 2024
  • Що відбувається

“Так, це довго, але точно безпечно”: чому розмінування фермерських полів може тривати роками

Як відбувається гуманітарне розмінування фермерських полів в Україні? “Рубрика” побачила роботу саперів на власні очі… Читати більше

Friday December 6th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.