Небайдужа

Прихистити бездомну тварину не страшно! Як у команді “Рубрики” з’явилася Лея

З початком повномасштабної війни покинутих тварин на вулицях українських міст стає все більше. У когось загинули власники, когось не взяли з собою під час евакуації, а деяких просто не було чим годувати. 

У чому проблема? 

Притулки переповнені й ледь справляються завдяки підтримці небайдужих людей. Потрібно все: засоби утеплення, ліки, корм, волонтери, які могли б вигулювати та приділяти час. Але найбільше потрібні надійні люди, які готові стати сім'єю для покинутих чи бездомних тварин.

Яке рішення?

Взяти в сім'ю нового улюбленця.

Так і вчинила наша Маруся Мінаєва, арт-директорка "Рубрики". Звісно, крок був не простим та дуже емоційним, але тепер у неї є її власна Лея. Пухнаста красуня з дивовижно сумними очима ні на крок не відходить від нової власниці, ніби боїться загубити її з поля зору. 

"Я тільки зайшла у вольєр, а вона підбігла й обійняла мене за ногу. Так і сиділа, не відпускаючи, — згадує Маруся їхню першу зустріч. — Працівниця притулку сказала, що це Лея обрала мене, а не я її. Видно, так воно і є".

Взяти в сім'ю тварину — це відповідальний крок, до якого треба підготуватись. Працівники притулків можуть навіть відмовляти тим, хто легковажно ставиться до нових обов'язків, і не віддавати своїх вихованців. 

Але те щастя, яке ви відчуєте з новим другом, точно варте всіх випробувань!

Наша Маруся любить Лею навіть тоді, коли та викрадає в неї всі її шкарпетки.

"Здається, це найкраще рішення в такі важкі для всіх часи — завести вірного пухнастого друга, сповненого енергії та любові. Тварини з притулку найвідданіші та вдячні, бо завжди пам'ятають, чого вартує все, що ви для них робите", — каже Маруся.

Свіжі дописи

  • Корисності

У кого є ревінь, той має обід, або що приготувати з румбамбару: сім рецептів на всі смаки 

Пироги, джем, салат, соус до мʼяса і навіть борщ — усе це можна приготувати з… Читати більше

Friday May 3rd, 2024
  • Здоров’я

“Відчувається, ніби ти перед телевізором із десятком сюжетів, і при цьому потрібно щось робити”: що таке РДУГ і чому це не про виховання?

“Рубрика” поспілкувалась з експерткою Центру когнітивно-поведінкової терапії Олександрою Омельченко про прояви РДУГ — розладу дефіциту… Читати більше

Thursday May 2nd, 2024
  • Корисності

Журналістика рішень працює: 10 найкращих статей “Рубрики” у квітні

Рішення інклюзії, підтримки, захисту довкілля та взаємодопомоги: “Рубрика” зібрала десять кейсів, які українці втілювали цього… Читати більше

Wednesday May 1st, 2024
  • Корисності

Рецепти пасок з різних регіонів: смачні святкові рішення

“Рубрика” зробила добірку давніх рецептів пасок, якими поділилися жительки різних регіонів України. Читати більше

Wednesday May 1st, 2024
  • Кейси

“Створюємо спільноту, де місце є кожному”: як на Одещині працює театр “Толерантність”

Тут молоді з ментальною інвалідністю допомагають самореалізуватися, відкрити нові таланти та знайти свою спільноту. “Рубрика”… Читати більше

Monday April 29th, 2024
  • Що відбувається

Обмеження консульських послуг для чоловіків призовного віку: пояснюємо, що з цим не так

Українським чоловікам призовного віку, які перебувають за кордоном, обмежили доступ до послуг українського консульства. Такі… Читати більше

Friday April 26th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.