“Рубрика” дізналась, як газорозподільне підприємство у Київській області “Київоблгаз” підтримує ЗСУ: такий досвід може перейняти будь-яка компанія в Україні.
Держава-терорист росія продовжує війну, і в цьому головна проблема. Українці згуртовані, як ніколи, і продовжують активно працювати на Перемогу. Допомогу військовим надають абсолютно всі, в тому числі — і бізнес.
"Рубрика" дізналася, як газова компанія в Київській області АТ "Київоблгаз" підтримує ЗСУ: такий досвід може перейняти будь-яка компанія в Україні.
Ще на початку повномасштабної війни, коли на Київщині тривали бойові дії, рашисти прицільно гатили по газовій інфраструктурі, щоб залишити людей без тепла. Але ми витримали це, адже газовий фронт — у надійних руках відданих професіоналів.
Вісім працівників АТ "Київоблгаз" за високий професіоналізм та проявлений героїзм відзначені Міністерством енергетики України, ще 27 працівників нагороджені за результатами проєкту "Кращі серед нас". Ризикуючи життям, вони лагодили, ремонтували в перервах між обстрілами, вночі, в окупації, варили їжаки, робили коктейлі молотова, довозили ліки і продукти землякам.
На початку цього тижня ворог знов націлився гатити по інфраструктурі всієї країни, цього разу більше постраждала електрична мережа — усі відповідні служби в Україні спрацювали на відмінно, усуваючи наслідки масштабного ракетного обстрілу. Газовики теж досі стоять на сторожі безпеки українців, працюючи у посиленому режимі.
Наразі вони доставляють на фронт необхідні товари, які закривають потреби військових. Так, нещодавно працівники АТ «Київоблгаз» повернулися з поїздки: передали першій окремій бригаді спеціального призначення ім. Івана Богуна тепловізор, ножі для розмінування та маскувальні сітки.
Газовики, які довезли допомогу, навзаєм отримали від військових трофеї, які в подальшому стануть лотами аукціону. Які саме, та що за аукціон — розповімо далі, у рішеннях, які втілює для українських військових газова компанія.
Під таким гаслом пройшла акція у "Київоблгазі" — газовики долучилися до національної кампанії Міністерства охорони здоров'я України.
220 співробітників підприємства різного віку та статі стали донорами крові для українських військових. Кров потрібна щодня як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян, які страждають від агресії, розв'язаної російською федерацією.
У компанії зв'язались із Київським обласним центром крові, і до офісу завітали виїзні бригади лікарів. Стандартна процедура передбачає збір 480 мл крові (+20 мл — на обов'язковий аналіз, щоб запобігти передачі хвороб та визначити резус-фактор). Ми підрахували — за два дні вдалося зібрати трохи більше 100 літрів крові!
Після такої підтримки донорської акції працівниками компанії, у "Київоблгазі" вирішили: процедуру в офісі проводитимуть щоквартально аж до нашої Перемоги, і кожен охочий зможе стати донором для військових.
До речі, кожен донор, даруючи частинку своєї крові, отримує невелику компенсацію від держави. Це близько 60 гривень на смаколики та чай після процедури забору крові, щоб прийти до тями. У Київоблгазі використали ці гроші з користю: в офісі організували чай та смаколики, а для отриманих бонусів встановили скриньку — допомоги ЗСУ.
"Наша газова родина — єдина як ніколи. Ми згуртувалися з перших днів війни. Кожен почав робити те, чим може бути корисним. Маємо багато справжніх героїв — колег, які працювали в окупації, під обстрілами. Волонтерів, які допомагають передовій щодня. Мобілізованих колег на фронті. Допомога військовим — не тільки кошти та обладнання. Гострою є потреба в забезпеченні кров'ю та її компонентами поранених серед військових та мирних жителів. Тому ми вирішили стати донорами" — розповіла головна HR АТ "Київоблгаз" Віра Свідан.
АТ "Київоблгаз" має 134 мобілізованих працівника, тож інші співробітники компанії, які тримають енергетичний фронт у тилу, постійно допомагають своїм колегам. Так, у рамках акції "Зігрій наших" ще до перших серйозних холодів, які зазвичай починаються після Покрови, для всіх мобілізованих працівників "Київоблгаз" закупив та передав набори термобілизни, теплий одяг. Також АТ "Київоблгаз" замовило у інноваційної компанії газового обладнання RGC Production 110 пічок-буржуйок для шістьох військових частин.
Але зігріти наших захисників вирішили не лише фізично: діти газовиків, які також хотіли допомогти нашій армії, намалювали листівки й написали листи — їх також доставили військовим.
"Акція «Зігрій наших» буде тривати, поки не закінчиться війна. 134 працівників нашої компанії мобілізовано. Ми з першого дня допомагаємо їм, військовим на передовій. Зима близько. Зараз хлопцям потрібні буржуйки та теплі речі — закупили. Робимо все можливе, аби разом наближати Перемогу! Переконаний, ми вистоїмо! Віримо у ЗСУ та працюємо!" — зазначив т.в.о. голови правління АТ "Київоблгаз" Руслан Писанко.
Таку акцію можна провести в будь-якій компанії, для цього потрібно лише мати добрих друзів у ЗСУ, які передадуть вам військові трофеї. Саме так в "Київоблгазі" з'явилися цінні лоти: прапори України з посланнями від військових та відстріляні протитанкові гільзи.
До процесу вирішили підійти творчо і звернулися до художників, щоб ті розмалювали гільзи, а діти зробили браслети та коробочки для трофеїв.
Аукціон відбудеться серед працівників АТ "Київоблгаз", а зібрані кошти будуть витрачені на потреби ЗСУ: планують закупити тепловізори.
Одразу попереджаємо: останнє з переліку рішення "Київоблгазу" — із зірочкою. Воно для тих, хто має фахівців з переробки автомобілів.
З початку війни на потреби ЗСУ та ТРО було передано 118 транспортних засобів.
"Рубрика" побачила, як переобладнують авто. Їх ремонтують досвідчені майстри, чоловіки із сильними руками та палкими очима.
Робота кипить: потрібно перевірити справність двигунів, інколи — замінити паливну систему та обов'язково — пофарбувати в зелений колір.
Ці рішення, подеколи — зовсім прості, подеколи такі, що вимагають додаткового часу, зусиль, витрат. Та можуть бути впроваджені в будь-якій компанії.
У АТ «Київоблгаз» вважають головним рішенням, яке допомагає у пошуку інших — єднання, оскільки саме воно додає сил і віри на шляху до нашої з вами Перемоги.
Нематеріальна культурна спадщина України — це більше, ніж знання, навички чи обряди. Це частина живого… Читати більше
“Рубрика” поспілкувалася з організацією, що надає комплексну підтримку родинам, зокрема дає можливість лишити дитину в… Читати більше
Dive into the world of Ukrainian art! Discover its diversity and beauty through our list… Читати більше
Проєкт “Військо+1” став новою рекрутинговою платформою, завдяки якій десятки цивільних чоловіків та жінок змогли знайти… Читати більше
“Рубрика” розповідає, на що звернути увагу, коли ви обираєте світловідбивні елементи, а також чому взимку… Читати більше
Чи помічали ви, як зміна погоди здатна зіпсувати ваш настрій чи самопочуття? Раптовий головний біль,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.