Добірка стартапів, які роблять нашу країну сучасною і технологічною. І де їх можна побачити
24 серпня Україна святкує 28 день народження. Ми впевнено займаємо своє місце на культурній і політичній мапі світу. Наші вистави дають на сценах Німеччині та Британії, наші книжкові й мистецькі виставки захоплюють відвідувачів галерей і ярмарків у Франції, Австралії та Канаді, нові туристичні шляхи ми відкриваємо для Норвегії, Естонії та США. Наші інновації… А от які унікальні українські інновації роблять Україну сучасною і технологічною — з'ясовуємо разом з International IT Forum.
UGV Chargers — розробка запорізької компанії Інфоком. Це абсолютно автономна система електрозаправок, готова до встановлення у будь-якому місці, що керується зі смартфону за допомогою спеціального застосунку.
Звичайна станція заряджає електрокар за 2-3 години, розрахована на 10-43 кВт, а от Суперзарядка — потужністю 20-50 кВт дає змогу зарядитись за 20 хв.
Ви можете облаштувати приватну заправку або розробити цілу мережу. Авторське програмне забезпечення дозволяє обслуговувати клієнтів; бачити статистику роботи станцій; керувати тарифами; приймати платежі – і все це віддалено. Для користувачів розроблено мобільний додаток для IOS та Android. У ньому доступно:
Ще одна розробка Інфокому — система автономного управління автомобілем. Цю систему в різних варіаціях Інфоком використовує у цивільних і військових розробках, існуюють військові машини, дрони-розвідувальники тощо. Сьогодні ми розглянемо безпілотний автомобіль на базі Jeep.
"Система управління безпілотного (автономного) автомобіля спроектована спеціально для заміни людини в умовах виконання небезпечних робіт в екстремальних і надзвичайні ситуаціях, умовах монотонного повторення операцій", — так розробники презентують свій продукт.
У Джипі ціла низка різноманітних датчиків, що виявляють навколишнє середовище — ідентифікують погоду, час доби тощо. Тепловізор, камери і радіозв'язок дають машині такі функції:
Завдяки GPS Джипу можна задавати маршрут, повертається він самостійно. Також існує можливість керування за допомогою гаджетів.
Подивіться, як це працює:
Розробка української компанії Delfast. Гроші для цього винаходу компанія зібрала на платформі Кікстартер. Ця ідея так сподобалась спільноті, що необхідну суму — 50 тисяч доларів — зібрали за 2 дні!
На одному заряді електробайк може їхати до 400 км! Якщо заряд закінчився, Делфаст продовжить свій шлях як звичайний велосипед — за допомогою педалей. Потужність байку — 750Вт, до 100% заряджається за 5 годин. Має блютуз, сигналізацію, блокування мотору та віддалене керування. І, звісно, GPS-трекер. Для користувачів також розроблено мобільний додаток. Він надсилає повідомлення про зміну руху або швидкості, відображає рух електробайку в реальному часі.
Ось так він виглядає в роботі:
Це авторська система інтеграції міських процесів у діджитал-простір і рішення для управління цими процесами від української компанії IT-Integrator. Наприклад, розумна бездротова інфраструктура у мережі відомих заправок. Вона дає змогу клієнтам знаходитись в одному комьюніті, оплачувати, отримувати бонуси, знаходити заклади в одному додатку.
Або інформаційні сервіси для Київенерго. Цей софт дозволяє надавати послуги, відповідати на запити, підтримувати роботу центру підтримки користувачів цілодобово і без вихідних.
І ще одна розробка Інфокому. "Ваш телепорт у будь-яку точку світу" – так називають його розробники. Це робот, який дозволяє дистанційно знаходитись на конференціях, виставках, навчальних заходах і навіть на шопінгу.
Управляти ним легко — через веб-сайт або мобільний застосунок. Виглядає він як планшет на великій підставці — поворотній платформі, що має дві осі. У гіда дві камери (звичайна і фронтальна) і ультразвукові датчики. Робот розпізнає голосові команди та рухається по заданому маршруту. Заряджається автоматично.
Гідроакустика — це наука про звук у воді. Навіщо це потрібно?
Для виявлення землетрусів, вивержень та інших катаклізмів, наприклад. Але найбільший застосунок все ж таки гідроакустика отримала у військовій справі.
Гідроакустична станція складається з головного комп'ютера та спеціальних під'єднаних до нього буїв. Через ці буї військові дізнаються про розташування ворожих кораблів і підлодок у своїх акваторіях.
"Ятрань" відрізняється від іншого загалу тим, що її буї непомітні ворожому оку. Наша гідроакустична станція була випробувана Міністерством оборони США і визнана придатною для серійного виробництва.
Абсолютно унікальна українська розробка. Ми звикли вважати, що IT – це про бізнес, про програмування, техніку і навіть розваги. Але це ще і про мистецтво.
ZIR — це додаток доповненої реальності, через який можна опинитись у картинах сучасних і класичних художників. ZIR оживляє елементи картини, ми можемо побачити, що було до або після зафіксованого на полотні моменту. Побачити дофантазовану реальність того, що звикли бачити статичним.
Просто спробуйте:
Все це та багато іншого — у Експозоні International IT Forum 2019, що відбудеться 27 вересня у Запоріжжі.
Купити квитки — https://global-itf.net/ua
Тисячі українців, як військових, так і цивільних, приносять додому гільзи, патрони, гранати, частини снарядів і… Читати більше
Рішення для розбудови комьюніті, комфортних міст, українського підприємництва та інклюзивності суспільства. Читати більше
“Рубрика” відвідала берег Каховського водосховища та дізналась, як змінилось життя Кушугумської громади після російського теракту… Читати більше
Перетворити власний травматичний досвід спочатку на текст п’єси, а потім поставити її на сцені —… Читати більше
Безпека як основний вектор для трансформацій міської інфраструктури Читати більше
4 вересня росіяни вдарили по Львову дронами та ракетами. 189 будинків зазнали пошкоджень, 60 людей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.