У світі зростає усвідомлення необхідності зберегти природу, клімат, довкілля, а разом із тим і усвідомлення того, що розв'язання цих проблем частково забезпечується технологіями.
Зелений патент — патентування винаходів, які вирішують або пом'якшують екологічні наслідки, а також ті, що допомагають зберегти навколишнє середовище і природні ресурси.
У світі зростає усвідомлення необхідності зберегти природу, клімат, довкілля, а разом із тим і усвідомлення того, що розв'язання цих проблем частково забезпечується технологіями. Зокрема, зеленими. Водночас попит на етичні та екологічні продукти в усіх сферах, від ритейлу до вітроенергетики, підживлює конкурентний ринок інновацій. Над ними сьогодні працюють і невеликі стартапи, і корпорації зі списку Fortune-500, і уряди.
Аби забезпечити необхідний рівень економічного зростання без створення додаткових екологічних ризиків, у більшості країн запустили спеціальні механізми. Причому давно. Їхні відомства з інтелектуальної власності застосовують прискорену процедуру експертизи розробок і патентування і в такий спосіб сприяють тому, щоб ці технології якнайшвидше з'являлися на ринку. Це означає, що екологічні інновації можуть набагато швидше принести користь довкіллю й людям.
Серед країн, які застосовують прискорену процедуру експертизи зелених технологій США, Японія, Великобританія, Ізраїль, Канада, Бразилія, Австралія і, звичайно ж, Китай, який виходить у світові лідери за кількістю патентів на інновації.
Джерело: Рубрика
“Рубрика” поспілкувалася з ініціаторами проєкту, в рамках якого вдалося запустити 20 студій в 12 областях… Читати більше
Старіння населення, найнижча народжуваність і найвища смертність у світі, згадки про минуле та 50 мільйонів… Читати більше
У зимові традиції, які ми зараз вважаємо святкуванням, наші предки вкладали важливу мету — задобрити… Читати більше
Dive into the vibrant world of Ukrainian New Year traditions! Explore customs and festivities that… Читати більше
Трошки магії у передноворічні дні: “Рубрика” розповідає про найцікавіші рішення місяця. Читати більше
Які випадки знищення природи через війну в Україні за 2024 рік можна назвати найбільш руйнівними,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.