Вже 10-й рік поспіль у передостанню суботу березня українці з усіх куточків країни символічно вимкнуть світло, щоб привернути увагу людства до здоров’я Землі, яке наразі далеке від ідеального.
Це – Година Землі (англ. Earth Hour) – щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.
Ювілейна десята Година Землі в Україні відбудеться 24 березня о 20:30, і головний меседж цьогорічної кампанії – "Connect2Earth" ("Злови зв'язок з Землею"). Ідея проста: час налаштуватися на частоти планети, почути її дихання, відчути її вібрації та усвідомити, що Вона – Жива!
Читайте, чому варто підтримати цю ініціативу, у нашій розмові з медіа координаторкою Години Землі в Україні Валерією Немикіною 😉
Всесвітня акція Година Землі в Україні відбудеться вже вдесяте, і з кожним роком все більше людей розуміють важливість цієї події. Кожного року ми намагаємося підрахувати, скільки ж людей беруть участь в акції, але чітку цифру визначити доволі складно. Тому ми обрали трошки інший варіант підрахунку – взяли кількість міст, які підтримують Годину Землі, і в цьому році – це вже більше 50-ти міст з усієї країни. Для порівняння, у минулому році участь в акції взяли близько півсотні міст України, тобто ми переступаємо цю позначку зараз.
У соціальних мережах з'являється все більше публікацій про участь в акції, тож якщо аналізувати лише мережу Facebook, то в минулому році мінімум десять тисяч українців взяли участь у Годині Землі. І треба розуміти, що не усі учасники зареєстровані у соціальних мережах чи просто не робили пости про свою участь. З упевненістю можна стверджувати, що все більше громадян України розуміють важливість захисту екології нашої Планети та беруть участь в цій акції. Тож цьогорічна кількість учасників акції «Година Землі в України» поставить новий рекорд!
Година Землі, перш за все, – це символічна акція. Усі інші активності WWF мають більш практичне значення: ми працюємо з дикою природою, збереженням видів флори та фауни та місць їх існування (ліси, озера, річки).
У свою чергу, Година Землі є теоретичним актом. Вимкнення світла – не є основною метою, це демонстрація того, що у світі з'являється все більше людей, які, приєднуючись до цього руху, усвідомлюють важливість економити ресурс планети не тільки у цю годину, а взагалі. Коли вимикаєш світло, ти показуєш: «Так, я подумав про Планету, я про неї піклуюся, загалом думаю про її проблеми та екологічні виклики, що існують сьогодні. Економлю ресурси Планети. І я хочу бути частиною вирішення цих проблем».
Запрошуємо киян провести Годину Землі під звуки класичної музики при свічках: у Будинку Кіно на Саксаганського, 6. Від Світло концерт.
Львів – долучайтесь до zerowastefaste
Одесо, приходь на еколекції в Impact Hub Odessa
Загальна подія: тут.
Нагадаємо: 24 березня о 20:30 стартує Година Землі в України, і вся команда «Рубрики» обов'язково візьме участь у цій природоохоронній акції.
Долучайтеся до цього символічного акту турботи про нашу Планету!
Новий рік — ще одна можливість втілити в життя усі ще не здійснені мрії. Для… Читати більше
“Рубрика” розповідає історію закладу для молоді, що поєднує в собі крамницю, кав’ярню та клуб. Читати більше
“Рубрика” поспілкувалася з мешканцями громади, які по-справжньому зробили своїм пріоритетом екологію. Як це вдалося і… Читати більше
“Будуємо Україну Разом” відновили п’ять колодязів у трьох селах Сумської області. Для чого і як… Читати більше
У чому сила вулика? Звісно ж, у бджолах! “Рубрика” розповідає, як шкільний проєкт вийшов за… Читати більше
Рівень бідності в Україні в порівнянні з роками до повномасштабного вторгнення помітно зріс. Але чи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.