У дорослому віці і так нелегко зближуватися з новими людьми, а коронавірус зробив це завдання ще складнішим. Розповідаємо про 7 способів заводити друзів.
24 листопада відзначають День завоювання друзів. Дата свята обрана не випадково — вона збігається з днем народженням відомого американського психолога та письменника Дейла Карнегі (1888-1955), який присвятив дружнім відносинам свою книгу "Як здобувати друзів та впливати на людей". Наявність здорових дружних стосунків є великою цінністю у житті будь-якої людини, і з віком заводити нових друзів стає дедалі важче. Глобальна коронавірусна криза та повсякчасні локдауни теж не особливо сприяють розширенню соціального кола. Тож наша редакція до Дня друзів вирішила дослідити, як та де заводити нові знайомства після 25 років та вміти підтримувати старі дружні зв'язки під час пандемії.
Більшість людей, які зараз навчаються, перейшли в онлайн режим. Мовні курси, уроки з 3D-дизайну та візуалізації, кулінарні марафони та гра на музичних інструментах — усе це в наших комп'ютерах, не виходячи з дому! Якщо ви підживлюєте ваші захоплення курсами протягом тривалого періоду, то зазвичай навкруги формується група однодумців, які можуть стати гарними друзями та допомагати опановувати ті чи інші навички. Адже у вас є вже спільне хобі, що поєднує, тому можливо, саме зараз час дізнатись про когось більше?
Зазвичай, вони асоціюються з пошуком знайомств для романтичних стосунків, але плюсом нашого часу є те, що ми чітко можемо окреслити наші потреби у простому спілкуванні. До того ж, у нас є можливість обрати, з ким цікаво провести час, та бачитись у вихідні або після роботи. Тому невимушене листування на сайті або додатку може перетворитись у корисне знайомство, яке з часом може трансформуватись у справжню дружбу.
На жаль, не завжди є можливість обговорити тільки-но прочитану книгу-фільм-серіал із другом чи знайомим, адже є велика ймовірність, що він ще не прочитав / не переглянув той чи інший твір. Саме для цього існують клуби, в яких учасники домовляються про певний твір або фільм, знайомляться з ним, а потім обговорюють. Що ж, поки наступає зима та у зв'язку з пандемією не завжди є можливість зустрітись на обговорення, онлайн зустрічі саме стануть у нагоді. А якщо чиїсь думки та смаки на фільми вам особливо сподобаються, не зайвим буде і написати в особисті повідомлення та запропонувати обговорити їх віч-на-віч.
Якщо ваше життя тісно пов'язане із постійними прогулянками з дитиною, то дитячі майданчики — це завжди слушне місце для нових знайомств, хоч з боку і може здаватись, що єдина тема для обговорень там — це діти. Але це не є зовсім так. На початку, звісно, все починається з батьківського small-talk. Але потім виявляється, що окрім дітей у вас є спільні захоплення та інтереси, вам цікаво виходити з візочком на каву, а потім і діти вже знаходять спільну мову… з цього можуть розпочатись прекрасні дружні стосунки
Іноді майбутні друзі можуть виявитись нашими сусідами… разом зі своїми улюбленцями. Усі, хто має собак, двічі на день виходять на прогулянку. У зимовий період вони не тривають довго, але ж це не привід не познайомитись у дворі з власникого того самого милого бігля та не виходити гуляти всім разом. Та й бонусом є те, що дружбу отримуєш як від собаки, так і від його господаря. Такі прогулянки у приємній компанії завжди приносять позитив у найпохмуріший день, та й завжди можна поговорити про щось цікаве та отримати пораду щодо піклування про свого чотирилапого друга.
Якщо ви нещодавно змінили роботу, то нові колеги — це велике джерело знайомств та натхнення. Хто на якій позиції, які має захоплення, як потрапив у вашу команду та який шлях здолав до цього — спілкуючись, ви точно знайдете споріднену душу, яку будете раді бачити щодня на роботі. А якщо ви вже працюєте довго на одному місці і всі співробітники хороші знайомі, можливо, варто розкрити їх та розповісти щось нове про себе? Влаштуйте вечерю з душевними розмовами з переглядом комедії або ж грою у настолки — час, проведений разом поза роботою, точно додасть теплоти та довіри у робочі стосунки.
Завойовувати в цей день потрібно не тільки нових друзів, але і не забувати про тих, хто вже давно став найближчим. Здивуйте свого друга — неочікуваним дзвінком, подарунком, проведіть разом час так, як ви любите. Обговоріть те, що важко лежить на серці. У часи пандемії нам іноді так не вистачає теплих слів тих, з ким не можеш опинитись разом через певні обставини, тому зателефонуйте тим, хто в іншому місті або країні — привітайте зі святом друзів та скажіть, як сильно ви цінуєте свого друга навіть на відстані.
Дружба — це довготривалі стосунки, і будувати їх часом буває нелегко. Добре, коли наші друзі вже сприймають нас з усіма недоліками та перевагами, а ось при нових знайомствах варто не забувати:
Фото Unsplash
“Рубрика” розповідає, як молодь доєднується до розмінування українських територій. Читати більше
“Рубрика” разом з лікарками склала список з 12 універсальних подарунків, які допоможуть вашим близьким подбати… Читати більше
Дмитро Демченко родом з Дружківки, що на півночі Донецької області. До Збройних сил України вирішив… Читати більше
Вибір різдвяних і новорічних подарунків — це можливість не лише порадувати близьких, а й підтримати… Читати більше
Війна змусила шість мільйонів українців виїхати з України за кордон, а ще стільки ж стали… Читати більше
Unwrap the joy of Ukrainian Christmas with Rubryka! Embrace traditions, enjoy festive foods, and create… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.