Основні проблеми впливу туризму: засмічення, шум, захоплення територій диких тварин.
Лісовий етикет — це набір правил для туристів, який дозволяє відпочивати без шкоди для довкілля.
Ми беремо у планети на майже 75% більше, ніж вона спроможна запропонувати та відтворити впродовж року. Ще пів століття тому такої заборгованості не існувало, кажуть експерти Всесвітнього фонду природи. За їхніми даними, за останні 40 років популяція диких тварин скоротилася на дві третини. Якщо ми хочемо це припинити, мусимо почати діяти вже зараз.
Основні проблеми впливу туризму: засмічення, шум, захоплення територій диких тварин. Така собі неповага до кордонів дикої природи, які ми перетинаємо, хоча не мусимо. Люди навіть не знають, що там десь у лісі ведмідь, рись, хижі птахи, які через шум покидають свої гнізда та нори. І ці наслідки можуть бути летальними для них.
Отже, маємо поводитися в лісі як обережні гості, а не як господарі світу. І тоді побачимо, що ця територія — жива. Бо всі ми хочемо бачити дику природу, а не якісь бутафорії чи гори сміття.
Джерело: Освіторія
Війна в Україні створила безпрецедентні виклики для освітньої системи. Тисячі учнів втратили доступ до якісного… Читати більше
Новий рік — ще одна можливість втілити в життя усі ще не здійснені мрії. Для… Читати більше
“Рубрика” розповідає історію закладу для молоді, що поєднує в собі крамницю, кав’ярню та клуб. Читати більше
“Рубрика” поспілкувалася з мешканцями громади, які по-справжньому зробили своїм пріоритетом екологію. Як це вдалося і… Читати більше
“Будуємо Україну Разом” відновили п’ять колодязів у трьох селах Сумської області. Для чого і як… Читати більше
У чому сила вулика? Звісно ж, у бджолах! “Рубрика” розповідає, як шкільний проєкт вийшов за… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.