Зруйнована гребля може затопити землі та міста далеко вниз за течією.
Гідроелектроста́нція (ГЕС) — електростанція, яка за допомогою гідротурбіни перетворює кінетичну енергію води на електроенергію.
Використання води як інструменту для досягнення військових цілей не є новим явищем. Зруйнована гребля може затопити землі та міста далеко вниз за течією.
Ми маємо чимало прикладів з історії, коли захоплення стратегічної водної інфраструктури та її руйнування було воєнною метою. Так, під час війни в Перській затоці курдські війська атакували іракські водопровідні споруди. А під час Другої світової війни радянська влада підірвала Дніпрогес, щоб не пустити німецькі війська далі на Схід та потопити ворожі підрозділи, які знаходились у плавнях.
У разі аварії виникають серйозні епідеміологічні ризики та ризики забруднення водних ресурсів. Наприклад, вода заливає машини — вона одразу ж вимиває мастила і паливо, розповсюджує їх всюди, де тече. Коли вода потрапляє у погреби та харчові склади — неважливо при цьому, залишилась вона чи пішла, — підвищується вологість, починається процес гниття, розповсюдження грибків.
Джерело: Рубрика
“Рубрика” розповідає, як молодь доєднується до розмінування українських територій. Читати більше
“Рубрика” разом з лікарками склала список з 12 універсальних подарунків, які допоможуть вашим близьким подбати… Читати більше
Дмитро Демченко родом з Дружківки, що на півночі Донецької області. До Збройних сил України вирішив… Читати більше
Вибір різдвяних і новорічних подарунків — це можливість не лише порадувати близьких, а й підтримати… Читати більше
Війна змусила шість мільйонів українців виїхати з України за кордон, а ще стільки ж стали… Читати більше
Unwrap the joy of Ukrainian Christmas with Rubryka! Embrace traditions, enjoy festive foods, and create… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.