eРубрика

Корисний Viber: 5 чат-ботів на всі випадки життя

У світі, де пандемія продовжує набирати обертів, програми для обміну повідомленнями перестали бути лише засобом спілкування з друзями та знайомими. Сьогодні вони – це і джерело останніх новин, і інструмент для шопінгу, і канал спілкування з постачальниками послуг і навіть засіб для організації соціальних проєктів.

Згідно з даними аналітичної компанії TNS Kantar, найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями в Україні є Viber. З його допомогою можна спілкуватись зі своїми близькими та знайомими, вирішувати повсякденні завдання та дізнаватись останню інформацію. За період пандемії час, проведений українцями на платформі, у середньому збільшився на 40%. При цьому приблизно 1/3 українських користувачів користуються чат-ботами через їхні багатофункціональність та зручність.

Ми зібрали 5 чат-ботів у Viber, які будуть корисними українцям, і за допомогою яких можна зручно вирішувати свої повсякденні справи.

Карантин і COVID-19 внесли свої корективи у життя українців та докорінно змінили звичний розпорядок дня. Щоб громадяни були в курсі новин, Міністерство охорони здоров'я України запустило бот "Лікар Іван Маск". У ньому є вся актуальна інформація про карантинні обмеження і статистику захворюваності, а також поради про те, як захистити себе та близьких. Бот відповість на всі поширені питання стосовно вірусу.

Корисний чат-бот від Укрзалізниці, у якому купити або повернути квитки та дізнатись інформацію про розклад руху поїздів можна всього у кілька кліків. Усе, що потрібно зробити для замовлення квитка – обрати потрібний маршрут, деталі поїздки та ввести свої дані. І все – квиток заброньовано.

Згідно з дослідженням, Україна займає 43 місце в глобальному рейтингу забруднення повітря. SaveEcoBot – бот, за допомогою якого можна дізнатися інформацію про якість повітря і рівень його забруднення у місці, де ви знаходитесь, а за потреби обмежити час, проведений надворі. Також бот має функцію «Поскаржитися на забруднення» на випадок, якщо у вас виникне бажання повідомити про високий рівень забруднення повітря, води, ґрунтів у регіоні. Ці скарги надалі будуть розглянуті державними органами. Крім цього, бот містить ​​корисну інформацію про екологічну ситуацію в Україні.

Бот VoteForCityBot створений для громадян України, які бажають покращити життя рідного міста. З його допомогою можна зручно проголосувати за проєкти громадських бюджетів, спрямовані на покращення умов життя у містах і регіонах. Після голосування проєкти йдуть на розгляд місцевими органами влади, а ті, що набрали найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані за кошти місцевих бюджетів. Єдина умова для участі у голосуванні – необхідно бути клієнтом ПриватБанку, який започаткував цю ініціативу.

«Таблеточки» – один з найбільших українських благодійних фондів. З 2011 року він займається збором коштів для лікування дітей, хворих на онкологію. Їхній офіційний бот – платформа, через яку ви можете зробити внесок у розмірі будь-якої суми на лікування неповнолітніх пацієнтів. Так, мінімальний внесок (30 грн) піде на оплату трьох катетерів, а вартість препарату, що знищує злоякісні клітини, дорівнює вартості чотирьох капучино з соєвим молоком.

  • Крім перелічених вище, існує безліч інших чат-ботів і спільнот користувачів та компаній, що стануть у пригоді в повсякденному житті. Серед них є боти, що дозволяють оплачувати рахунки за електрику (Yasno) або воду (Київводоканал). Також є Railway Bot, за допомогою якого можна купляти з/д квитки та перевірити розклад потягів, Synevo (бот для покупки медичних аналізів), Дія (онлайн-консультант щодо надання державних послуг онлайн в Україні), Вакцинована гарнюня (чат-бот ЮНІСЕФ про щеплення) та багато інших.

Партнерський матеріал

Свіжі дописи

  • Кейси

“Невизначеність лякає більше за мобілізацію”: як проєкт “Військо +1” допомагає цивільним знайти “свою” бригаду

Проєкт “Військо+1” став новою рекрутинговою платформою, завдяки якій десятки цивільних чоловіків та жінок змогли знайти… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Корисне

Як обрати світловідбивач для одягу чи сумки: поради, щоб убезпечити себе та дітей

“Рубрика” розповідає, на що звернути увагу, коли ви обираєте світловідбивні елементи, а також чому взимку… Читати більше

Wednesday January 22nd, 2025
  • Здоров’я

Як боротися з метеочутливістю і чи точно вам погано через погоду

Чи помічали ви, як зміна погоди здатна зіпсувати ваш настрій чи самопочуття? Раптовий головний біль,… Читати більше

Tuesday January 21st, 2025
  • Екорубрика

Як громади навіть під час війни можуть зменшувати відходи: інструкція

“Рубрика” поговорила з експертками з “Let's do it Ukraine” та “‎Українського Альянсу Нуль Відходів” —… Читати більше

Monday January 20th, 2025
  • Корисне

Що приготувати на шкільний ярмарок? Прості рецепти для добрих справ

Швидка і проста випічка (і не тільки), яку можна приготувати для благодійного ярмарку. Читати більше

Friday January 17th, 2025
  • Корисне

“Я не знаю, яку професію обрати”: на що звертати увагу при виборі спеціальності

Якщо ви не знаєте, ким хочете стати в майбутньому, запевняємо — ви не одні. Ця… Читати більше

Thursday January 16th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.