Щорічно в Україні перед новорічними святами вирубують понад 5 мільйонів ялинок.
Ялинка в горщику стала чудовою альтернативою вирубці новорічних дерев, але не всі вони доживають до весни, щоб мати можливість "переселитись" в ґрунт.
Щорічно в Україні перед новорічними святами вирубують понад 5 мільйонів ялинок. Майже третина з них — 1 770 000 дерев — не продається і згодом викидається на смітник. Також слід пам'ятати, що вирубка багатьох дерев проводиться незаконно, і, звичайно, ніхто не висаджує нові саджанці. Таким чином, ліс просто вбивається, щоб потім відправитися на звалище. Багато хто вважає, що вибір в сторону штучної ялинки сприяє збереженню природи. Така прикраса прослужить не один рік, а її установка може стати такою ж новорічною традицією, як і прикрашання. Для того, щоб така прикраса покрила збитки, які підприємства завдають природі під час їхнього виробництва, спалюючи викопне паливо і викидаючи в повітря відходи, ялинка повинна прослужити не менше 20 років. Крім того, її необхідно правильно утилізувати: якщо ви хочете позбутися від штучної ялинки, викидати її потрібно в контейнер для пластику.
Чудовою альтернативою стали ялинки в горщиках. Різдвяна ялина може прожити до 500 років, якщо її висадити в землю. Новорічне дерево в діжці обійдеться трохи дорожче зрубаних — ціна дерева стартує від 300 гривень за півметровий саджанець. Щоб дерево не загинуло в домашніх умовах, потрібно дотримати кілька простих правил по догляду за ним.
Джерело: Рубрика
Розбираємо, про що йдеться у законопроєкті про поступове підвищення акцизу на тютюнові вироби до 2028… Читати більше
“Алексу” 52. Восени 2024-го він втратив руку в боях у Вовчанську. Але сама ця історія… Читати більше
38-річний Сергій Малечко родом із Чернігівської області. З перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем боронив Україну.… Читати більше
“Рубрика” розповідає про ініціативу, що у всіх сенсах налагоджує зв’язок між поколіннями — і емоційний,… Читати більше
Discover the stars who stood with Ukraine in 2024, raising awareness of Ukraine's fight to… Читати більше
Нічого не хочеться, а речі, які раніше приносили розраду, більше не радують? Сьогодні дедалі більше… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.