- Категорія: звірі
- Проблема: скорочення біорізноманіття, вимирання видів
- Рішення: Заборона продажу хутра
Заборона продажу хутра — промокампанія, інформаційна кампанія чи серія заходів, метою яких є повна заборона виготовлення та продажу речей з натурального хутра.
5 перших кроків:
- Сформуйте статистику з хутряної промисловості вашої країни: об'єми, різновиди, специфіку виробництва;
- Підготуйте інформаційну кампанію для максимального залучення однодумців та всіх небайдужих;
- Поширюйте заклик відмовитись від хутра та "криваву статистику" через усі доступні джерела інформації, об'єднуйтесь для цього з профільними організаціями та незалежними ЗМІ;
- Сформуйте петицію з вимогою зупинити відповідне виробництво в Україні;
- Репрезентуйте досвід інших країн, які вже зробили кроки в цьому напрямку, та переваги аналогових матеріалів.
Детальніше:
Заборона на виробництво хутра вводиться дедалі частіше завдяки етичним і екологічним аргументам. 9-го червня міністерка захисту довкілля Ізраїлю підписала постанову про заборону продажу натурального хутра. Жодна інша країна ще не ухвалювала таких рішень.
Попри заборону натуральне хутро досі використовуватимуть у випадках, пов'язаних з "науковими дослідженнями, освітою, релігійними цілями чи традиційними обрядами". Проте більше не буде жодних ферм, де з тваринами жорстоко поводяться і тримають у невідповідних умовах.
Першою країною, яка заборонила виробництво хутра, була Великобританія (2000). Згодом це зробила Австрія (2004). У грудні 2012 року Нідерланди, які є другими за величиною виробниками норкового хутра в Європейському Союзі, прийняли закон про заборону виробництва хутра та планують повністю зупинити вирощування норок до 2024 року.
Джерело: Рубрика