Телеграм — жива платформа, що зростає, і є зручним інструментом прямого контакту з аудиторією:
Про це, а також про те, що саме вигідно відрізняє телеграм від інших соцмереж і платформ, розповідаємо далі.
Телеграм завжди активно зростав і продовжує це робити. На зображенні ми можемо побачити динаміку з 2013 року.
Кількість активних юзерів постійно зростала, а з 24 лютого 2022 року месенджер майже для всіх став оперативним джерелом інформації. Середній час його використання збільшився у 8 разів. Якщо раніше середньостатистичний користувач проводив у телеграм близько 5 хвилин, зараз цей час — близько 40 хвилин на день.
Коли ви публікуєте пост у фейсбуці чи інстаграмі, ви не розумієте, скільки людей побачить ваш допис, чи відобразиться він у всіх ваших підписників і коли саме з'явиться у їхній стрічці. У найкращому випадку, через непередбачуваність алгоритмів, вашу публікацію побачать лише 5% підписників (не заходячи спеціально на вашу сторінку).
Водночас телеграм — це платформа, де ви можете бути впевнені, що підписники бачать кожну вашу публікацію. Випадково пропустити пост у телеграмі майже неможливо, адже під час оновлення контенту на каналі кожен користувач одразу отримує сповіщення про нові повідомлення. А ефективність подібних публікацій сягає 50 %, іноді навіть більше.
Звичайно, таких сповіщень можуть бути десятки, як не сотні, тому важливо виділятися. Наприклад, використовувати фішки редагування. Скажімо, унікальні емодзі для преміум-користувачів або цікаві заголовки до постів, які однозначно приваблять користувача в загальній стрічці.
Телеграм має доволі високий рівень охоплення також через те, що його аудиторія постійно зростає й оновлюється. Щодня в месенджері реєструються нові користувачі й потреба у споживанні контенту та нових джерелах інформації тільки збільшується.
Зручна, швидка та доступна платформа дозволяє якнайкраще подавати будь-яку інформацію автору каналу, і водночас легше сприймати її споживачам. Завдяки цьому телеграм має доволі лояльну аудиторію.
Користувачі телеграму налаштовані на розумне споживання контенту. Тут немає нескінченної стрічки новин, яку можна бездумно гортати вниз у пошуках цікавого. Замість цього у користувача власний налаштований список із каналів, який він формує самостійно. Тому довіра й залученість до контенту каналів у телеграмі значно вищі, ніж, наприклад, в інстаграмі.
Зручність і якісне внутрішнє налаштування
Телеграм має широкий спектр інструментів, які можна індивідуально налаштовувати під власні потреби.
Вони дозволяють покращити рівень споживання контенту завдяки таким функціям:
А також значно полегшити роботу з контентом і контролювати кількість та якість своїх підписників:
Телеграм має різні формати взаємодії зі своїми користувачами:
Вони різні, і вибір формату залежить від цілей, яких ви прагнете досягти. Для отримання фідбеку й детального обговорення певних тем підійдуть групи, де спілкуватися між собою можуть всі учасники. Для регулярного інформування користувачів або ведення блогу — канал. А для надання конкретних послуг частіше використовують саме ботів, адже в них можна налаштувати доволі широкий і складний функціонал.
Тому месенджер перетворюється на інструмент, у якому не лише слідкують за новинами, а й вирішують особисті або робочі задачі і спілкуються з близькими та колегами.
Телеграм як платформа може виконувати багато функцій. Ось деякі популярні напрямки використання:
Для будь-якої ніші можна знайти певну кількість телеграм-каналів, груп і підписників, які зацікавлені в тій чи тій тематиці.
Телеграм – це платформа з великою лояльною аудиторією, готовою до споживання контенту й надання фідбеку у відкритих коментарях, реакціях на пости, опитуваннях тощо. Зручна у функціональному використанні й різноманітна у форматах взаємодії із користувачами.
Телеграм чудово підійде для тих, хто готовий до продуктивної взаємодії зі своїми клієнтами, бажає створити нішевий продукт або навпаки стати доволі популярним в межах цієї платформи.
Щодня трафік зростає і стає все важче привернути до себе увагу. Тож якщо ви хочете збільшити кількість лідів для своєї послуги або створити чи підтримати власний бренд, час підключатися до телеграму вже зараз і підкорювати нові вершини разом зі своїми новими підписниками!
Якщо вам цікаво дізнатися більше, залишайте заявку на сайті Neatpeak або пишіть фахівцям у телеграмі: сюди. Тут вам підкажуть, що робити далі!
Цією нагородою було відзначено українське громадянське суспільство “за його відважну діяльність в часи війни” 20-22… Читати більше
Сергій Каліцун з Васильківської громади, що на Київщині. Своє поранення, яке призвело до ампутації ноги,… Читати більше
Розбираємо, про що йдеться у законопроєкті про поступове підвищення акцизу на тютюнові вироби до 2028… Читати більше
“Алексу” 52. Восени 2024-го він втратив руку в боях у Вовчанську. Але сама ця історія… Читати більше
38-річний Сергій Малечко родом із Чернігівської області. З перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем боронив Україну.… Читати більше
“Рубрика” розповідає про ініціативу, що у всіх сенсах налагоджує зв’язок між поколіннями — і емоційний,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.