fbpx

Чоловіки-переселенці призовного віку звільнені від проходження військової служби і не підлягають призову до Збройні Сили України. Це справді так?

призов
Correct! Wrong!

Як гадаєте, всім, хто переїжджає з тимчасово окупованих територій на підконтрольну, держава обов’язково надає у безкоштовне користування тимчасове житло на 1 рік?

житло
Correct! Wrong!

Пенсіонери, що проживають на тимчасово окупованих територіях можуть отримувати пенсії, не виїжджаючи на підконтрольні території.

пенсія
Correct! Wrong!

Переселенці не мають обмежень під час виїзду не непідконтрольну територію України. Чи не так?

кпп донбас
Correct! Wrong!

Переселенцям, які орендують житло на підконтрольній території України, надається матеріальна допомога на покриття оренди житла.

гроші
Correct! Wrong!

Існують спеціальні медичні програми, завдяки яким переселенці можуть проходити безкоштовні процедури в лікарнях України.

лікар
Correct! Wrong!

Діти-переселенці і діти, які проживають у “сірій зоні” можуть отримати статус “дитини, що постраждала від військових дій” і на цій підставі отримати додаткові виплати від держави.

накопичення
Correct! Wrong!

Усі переселенці отримують гуманітарну допомогу від благодійних організацій.

гуманітарна допомога
Correct! Wrong!

Вам ще є про що дізнаватися. Схоже, ви не надто зацікавлені у проблемах переселенців і знаєте про реалії їхнього життя зовсім небагато. Можливо, саме час підтягнути свої знання! Можете почати з проєкту "Вмісти своє життя у валізу".

думает

Непогано! Ви достатньо обізнані у проблемах переселенців, та все ще маєте певні прогалини у знаннях. Хороші новини: завжди можна дізнатися більше. Проєкт "Вмісти своє життя у валізу" націлений саме на це.

експерт

Ви – експерт у питаннях переселенців в Україні! Можливо, вам варто задуматися про долучення до ініціатив, які допомагають переселенцям? Допомагати іншим – завжди гарна ідея.

експерт

Quiz by Рубрика

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: