fbpx
Сьогодні
13:04 02 Тра 2019

Супрун розповіла про почуття самотності від соцмереж

Уляна Супрун, фото РБК-Україна

Кількість друзів в соціальних мережах не є підтвердженням соціалізації.

Про це написала в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун у Facebook.

Навпаки, підкреслила Супрун, кількість друзів у соцмережах стає причиною виникнення почуття самотності.

Вона додала, що спілкування в соцмережах може призвести до появи додаткового стресу, підвищення тривоги, погіршення настрою і навіть виникнення депресії.

Супрун написала, що соцмережі також можуть призвести до проблем зі сном, зниження самооцінки та розвитку інтернет-залежності. 

"Останнім часом експерти багато говорять про шкоду соціальних мереж для здоров'я. До прикладу, про те, що вони роблять людей більш самотніми. Дослідження вказують, що кількість віртуальних друзів не підтверджує нашу соціалізованість та готовність спілкуватися, часом навпаки впливає на відчуття самотності в реальному житті", – написала вона.

Супрун також додала, що існує також безліч досліджень, які підтверджують негативні ефекти від надмірного користування соцмережами. Як-от появи додаткового стресу, підвищення відчуття тривоги, погіршення настрою та навіть депресії. До негативних наслідків відносять й розвиток залежності, зниження самооцінки та порушення сну.

Зокрема, вона зазначила, що на самопочуття впливають і вподобання під фото.

"Отримати лайк – один з вагомих мотиваторів будь-якої діяльності в багатьох соцмережах. Лайки є основною причиною, чому люди розміщують публікації. Втім, не лише. Багато людей шукають відчуття підтримки, коли публікують щось в соціальних мережах", – написала Супрун.

Instagram хоче відмовитися від показу лайків заради психічного здоров'я користувачів. Така новина з'явилася минулого…

Posted by Уляна Супрун on Wednesday, May 1, 2019

Читайте нас у Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін у країні та світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: