Реконструкція хірургічного корпусу "Охматдиту": МОЗ оголосило тендер на розробку проєкту

Міністерство охорони здоров'я оголосило тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції хірургічного корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".
Про це повідомляється на сайті МОЗ, пише Рубрика.
Як розповіли у міністерстві, тендер передбачає, що компанія, яка отримає контракт, відповідатиме за:
- збір вихідних даних для проєктування,
- проведення інженерних вишукувань,
- розробку документації всіх необхідних стадій (техніко-економічне обґрунтування, проєкт, робоча документація),
- отримання експертних висновків.
До участі у тендері запрошуються компанії, що мають щонайменше 10 років досвіду у проєктуванні складних будівельних об'єктів (класу СС3) та успішно реалізовані проєкти з розробки проєктно-кошторисної документації для медичних закладів.
Заявки приймаються до 25 березня 2025 року.
Зазначають, що проєкт реалізується в межах ініціативи HEAL Ukraine за фінансування Світового банку.
Нагадаємо, що Уряд ухвалив розпорядження щодо перерозподілу близько 6,3 млн грн на відбудову Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".
Що відбулося з хірургічним корпусом "Охматдита"
Нагадаємо, зранку 8 липня, росіяни ракетою поцілили в дитячу лікарню "Охматдит". Під час удару там перебували 627 дітей. Очільник МОЗ Віктор Ляшко розповів, що російський удар припав на токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз.
Внаслідок атаки по медустанові загинули дві людини, ще 50 поранені.
Держава пообіцяла відбудувати лікарню — уряд спрямував 100 мільйонів гривень на першочергові відновлювальні роботи. Окрім того, небайдужі за 41 годину пожертвували для "Охматдиту" 300 мільйонів гривень.
Варто додати, що відновлювальні роботи планували завершити до зими, а збитки, оцінені у понад 800 мільйонів гривень, буде покрито коштом благодійників та американського приватного сімейного фонду.
"Рубрика" писала такі матеріали на цю тему:
- Хто і що робить зараз для якісної та прозорої відбудови "Охматдиту"
- Пошкоджений російською ракетою сучасний корпус "Охматдиту" зимуватиме в теплі: репортаж
Фотокореспондент "Рубрики" Микола Тимченко відвідав медичний заклад і зафіксував, як зараз виглядає "Охматдит".

"Не підходь, не чіпай, дзвони 101": що треба знати про вибухонебезпечні предмети навіть далеко від фронту

"Раніше відводила погляд від дзеркала, тепер дивиться і усміхається": як "Неопалимі" допомагають постраждалим від війни дітям відновлюватися від шрамів та рубців

Анна Буткевич і BGV Charity Fund створили новорічне свято для дітей в Охматдиті
