fbpx
Сьогодні
Фото 13:42 10 Січ 2025

Майже 800 літніх людей в прифронтових регіонах України отримали продукти харчування: як працює це рішення?

Міжнародна науково-технологічна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у партнерстві з GlobalGiving виділила грант благодійному фонду Let's Help на закупівлю майже 800 продовольчих наборів тривалого зберігання для нужденних самотніх літніх українців, які потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у південно-східних регіонах України.

Про це пише "Рубрика" із посиланням на пресслужбу Corteva Agriscience.

У чому проблема?

Повномасштабна війна, що триває в Україні, призвела до серйозних труднощів для населення, особливо для людей похилого віку, які є однією з найбільш вразливих груп.

Південно-східні регіони України зазнали значних руйнувань інфраструктури, що ускладнило доступ до основних ресурсів, таких як продукти харчування. Багато людей похилого віку залишилися без підтримки.

Яке рішення?

Благодійний фонд Let's Help, який з 2015 року опікується самотніми українцями похилого віку, змінюючи культуру старіння в Україні, з початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України активно допомагає самотнім стареньким, які знаходяться в прифронтових та деокупованих регіонах та не здатні подбати про себе самотужки. Фонд забезпечує їх:

  • продуктовими наборами,
  • необхідними засобами гігієни,
  • лікарськими засобами,
  • медичним обладнанням. 

Сorteva підтримує ініціативи фонду з 2020 року і, зокрема, протягом повномасштабної війни профінансувала придбання продовольчих наборів для майже 3300 людей похилого віку в прифронтових та деокупованих районах.

Як це працює?

Люди похилого віку, які під час війни залишилися сам на сам з лихом, отримали продуктові набори тривалого зберігання, які містять крупи, макаронні вироби, рибні консерви, томатну пасту, м'ясні консерви, борошно, олію, цукор, чай та інші продукти першої необхідності.

Одного продуктового набору достатньо, щоб підтримати людину протягом більш ніж 2,5 місяців.

"Corteva, що прагне вирішувати проблеми продовольчої безпеки як на глобальному, так і на місцевому рівнях, спрямовує свої ресурси на допомогу нужденним, які не можуть впоратися самотужки. Повномасштабна війна, розв'язана росією, призвела до того, що кількість людей, особливо незахищених категорій, постійно зростає.

Тому для Corteva, як соціально-відповідальної компанії, яка одразу з початку повномасштабної війни залишила ринки рф та білорусі, важливо долучитися до такого соціально-важливого проєкту", – коментує Анна Бабіч, керівниця корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі та Туреччині.

Нагадаємо, раніше "Рубрика" вирішила підтримати літніх людей під час війни та зібрала книги для людей похилого віку та бібліотек. Читачі "Рубрики" надіслали в редакцію близько 30 книг, щоб згодом передати їх київському муніципальному хабу VcentriHub:Obolon.

З ідеєю благодійного книжкового збору до "Рубрики" звернулися читачі, студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Віталій та Оксана, яких надихнув матеріал про підтримку літніх людей під час війни.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: