fbpx
Сьогодні
Фото 22:47 26 Гру 2024

Міноборони допустило до використання в ЗСУ броньовану платформу "Змій Логістичний"

English version here

Фото: Rover Tech

Український броньований наземний логістичний дрон "Змій Логістичний" отримав офіційний дозвіл на експлуатацію в Силах оборони України. 

Про це пише Рубрика, посилаючись на Мілітарний. 

Яке рішення?

Броньована безпілотна платформа "Змій Логістичний" від української компанії Rover Tech офіційно увійшла до стандартів НАТО. Міністерство оборони України вже прийняло дрон на озброєння.

Як це працює?

Дрон важить не більше 650 кг та здатний перевозити до 500 кг вантажу у своєму багажному відділенні або може буксувати причеп вагою до 1050 кг.

Завдяки спеціальному бронюванню "Змій" може витримувати удари з ударних дронів та наїзди на протипіхотні міни. Під час випробувань дрон успішно пережив три влучання скидами та наїзд на протипіхотну міну ПМФ.

Дрон

Фото: Rover Tech

Запас ходу платформи складає до 30 км, швидкість — до 14 км/год на твердому покритті та до 13 км/год по пересічній місцевості. Дрон здатний долати:

  • траншеї шириною до 30 см;
  • крени до 30 градусів;
  • вертикальні стінки висотою до 25 см.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Rovertech (@rovertech.official)

Керувати платформою можна за допомогою пульта на відстані до 2,9 км у відкритій місцевості. Крім того, передбачено можливість використання оптичного волокна, що дозволяє збільшити дальність до 6 км.

Дрон

Фото: Rover Tech

Окрім перевезення вантажів, "Змій" може виконувати наступні задачі:

  • дистанційне мінування;
  • встановлення бойових модулів різних калібрів.
Дрон

Фото: Rover Tech

"Змій Логістичний" базується на платформі дрона для розмінування "Змій", який у вересні 2024 року успішно пройшов випробування.

Нагадаємо, що наземна безпілотна платформа для розмінування здатна працювати в умовах низької та середньої рослинності, знищувати протипіхотні та протитанкові міни, а також знімати розтяжки. Вона здатна розміновувати до 2,5 га за добу.

Завдяки своїм можливостям "Змій" стає надійним помічником у забезпеченні безпеки військових операцій та гуманітарних місій.

Окрім того, українські виробники представили понад 100 роботизованих систем на полігоні Brave1, продемонструвавши інноваційні технології для військових завдань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: