В Україні запустили портал "зеленого туризму" Ukr Camp: у чому рішення
Україна отримала нову платформу для поціновувачів екологічного відпочинку — портал Ukr Camp, який став зручним онлайн-каталогом еколокацій по всій країні, та має на меті популяризувати відпочинок на природі та познайомити з традиціями сільського життя.
Про це пише Рубрика, посилаючись на портал Ukr Camp.
Яке рішення?
Нову платформу створили для популяризації екологічно чистих видів туризму, які набувають популярності серед мандрівників.
На порталі представлені сільські садиби, агротуристичні комплекси, екокурорти, а також місця для кемпінгів і глемпінгів. Туристи можуть не лише насолодитися природою, а й познайомитися з традиціями українського села та культурною спадщиною регіонів.
Як це працює?
На сайті Ukr Camp є кілька способів знайти ідеальне місце для відпочинку:
- за типом житла (глемпінг, кемпінг, сільська садиба тощо);
- за регіоном, щоб обрати улюблений куточок України.
Окрім того, портал пропонує інтерактивну мапу та спеціальний путівник. На кшталт, у розділі "Магніти зеленого туризму" — поради, як зробити відпочинок максимально комфортним і цікавим.
Для кожної локації доступний детальний опис, включно з:
- розташуванням;
- додатковими послугами;
- типами харчування під час відпочинку.
До кожного опису додають світлини, щоб туристи могли краще уявити, який вигляд має те чи інше місце.
Як зауважили розробники, кожен власник локації, яка відповідає принципам сталого туризму та екобізнесу, може безкоштовно розмістити інформацію про свій об'єкт на порталі. Команда Ukr Camp ретельно перевіряє заявки, щоб забезпечити високу якість і відповідність стандартам.
"Зеленими ми називаємо локації позаміського туризму, що застосовують методи екологічного управління та орієнтовані на збереження природи. Наш інтерес — приватні садиби, кемпінги та глемпінги по всій Україні", наголосили розробники.
Нагадаємо, що до переліку "Найкращі туристичні села" Всесвітньої туристичної організації ООН (The Best Tourism Villages) потрапили селища Урич та Ворохта, що розташовані у Львівській та Івано-Франківській областях.
Також у Львівській області планують запровадити новий туристичний маршрут довжиною 42 кілометри, який почнеться в селищі Сянки та завершиться на горі Пікуй: його можна пройти протягом двох днів.
Окрім того, у Львівській області для людей з інвалідністю на території історико-культурного заповідника "Тустань" з'явилися нові туристичні об'єкти. Вони сприятимуть інклюзивному туризму.