У Вестмінстерському палаці у столиці Британії відбулася виставка "Втрачене дитинство"
У Лондоні в Вестмінстерському палаці пройшла виставка "Втрачене дитинство". Вона була організована у рамках публічного заходу в парламенті Великої Британії на тему "Злочини проти дітей як методи геноциду", присвяченій Міжнародному дню пам'яті жертв геноциду.
Про це у Телеграмі повідомила радниця керівника ОПУ, операційна директорка ініціативи Bring Kids Back UA Дарія Зарівна, передає Рубрика.
"Ініціатива Президента України Bring Kids Back UA цього тижня посилила свій голос у Лондоні. У Вестмінстерському палаці пройшла виставка "Втрачене дитинство".
Вона була організована у рамках публічного заходу в парламенті Великої Британії на тему "Злочини проти дітей як методи геноциду", присвяченій Міжнародному дню пам'яті жертв геноциду", – розповіла Зарівна.
Вона відзначила, що сьогодні дії росіян націлені на знищення української нації.
"Для захисту ідентичності та майбутнього України нам необхідна обʼєднаність світу та його підтримка. Не дарма геноцид називають злочином злочинів. Поріг його доказування дуже високий, проте і покарання за геноцид повинно бути таким само жорстким.
Завдання міжнародної спільноти — запобігти подібним злочинам у інших куточках світу", – сказала Зарівна, додавши, що фотографії дитячих очей, зроблені українським фотографом Романом Пашковським, підкреслили важливість місії.
Захід, проведений за участі:
- Леді Гелени Кеннеді,
- директорки Інституту прав людини Міжнародної асоціації юристів і співголови міжнародної експертної групи Bring Kids Back UA.
Цей захід показав, наскільки важливо доносити правду про депортацію та примусове перевиховання наших дітей російськими окупантами.
Довідка
4 грудня, у Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй відбулося засідання, на якому розглянули питання стосовно злочинів Росії проти українських дітей.
Дарія Зарівна під час цього засідання продемонструвала членам Ради Безпеки ООН, як Росія підробляє документи щодо українських дітей, щоби знищити їхню ідентичність.
Варто додати, що напрацювання Міжнародної експертної групи Bring Kids Back UA відіграють важливу роль у визначенні пріоритетів і напрямів діяльності Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, утвореної на початку грудня 2023 року, установча зустріч якої відбулася в Києві.
Що відомо про депортації дітей на ТОТ і в росію
Нагадаємо, з початку повномасштабної російської агресії військові ворожої армії вивозять українських дітей в рф та підконтрольні їм території. В Україні створили мапу таборів, в які направляють дітей.
Як повідомив омбудсмен Лубінець, що офіційно підтверджена депортація понад 19,5 тисячі українських дітей.
Окрім того, 4 січня, російський диктатор володимир путін підписав наказ, який дозволить надавати українським дітям російське громадянство. Громадянство надаватимуть, щоб депортованих українських дітей "юридично не залишилося в рф".
Наразі від початку повномасштабного вторгнення Україна повернула з окупованих територій та російської федерації 1032 дитини.