fbpx
Сьогодні
11:27 08 Гру 2024

Генконсул в Торонто закликав канадських інвесторів вкладати кошти в Україну вже зараз

Для того, щоб отримати максимальну вигоду, охочим інвесторам слід вкладати кошти в Україну вже зараз, а не чекати завершення бойових дій.

Таку в інтервʼю Укрінформу висловив генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко після участі у Конференції з відновлення України.

"Так, війна досі триває, але це не заважає нам розвивати економічну співпрацю й залучати до відновлення України канадські інвестиції й експертизу. Це саме той сигнал, який ми прагнемо надіслати канадцям: не чекайте припинення бойових дій. Тому що коли війна закінчиться (й неодмінно перемогою України), для вас уже буде пізно, бо всі гарні місця й можливості розберуть. Тому не чекайте довго, інвестуйте зараз, приїжджайте й ведіть бізнес", – сказав Ніколенко.

Він зауважив, що ряд канадських інвесторів уже дослухалися до цього заклику й відкрили бізнеси в Україні.

"Вже є успішні приклади в Україні, зокрема у сфері страхування, де вдало працюють канадські компанії. Вони доводять, що є підприємці, які не чекають, а ведуть прибутковий бізнес", – зазначив генконсул.

Ніколенко додав, що прагне, аби "ті, що чекають, усе-таки наважилися на цей крок і прийшли інвестувати в Україну".

Зазначимо, що за підсумками трьох кварталів цього року, товарообіг між Канадою та Україною зріс на 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Раніше прем'єр України Денис Шмигаль підкреслив, що Україна зацікавлена в залученні більшої кількості канадського бізнесу в ключові сектори, які будуть пріоритетними для інвестицій: нафто- й газовидобуток, відновлювана енергетика, малі модульні реактори, зелена металургія, логістика та транспорт, ІТ та цифровізація, сільськогосподарське виробництво тощо.

Нагадаємо, 13 листопада на першій Інвестиційній конференції ЄС-Україна, що відбулася у Варшаві, Європейський Союз оголосив про початок Заклику до висловлення зацікавленості з метою залучення приватних інвестицій з ЄС у відбудову України. Захід, організований ЄС у співпраці з Урядом України, покликаний стимулювати європейський бізнес до участі у критично важливих сферах української економіки, що постраждала від війни.

Зауважимо, що з початку загарбницької війни Росії проти України ЄС та його держави-члени надали майже 122 мільярди євро фінансової, гуманітарної та військової допомоги Україні та для підтримки українців у ЄС.

Це включає 15,6 мільярда євро, залучених у межах Ukraine Facility на суму до 50 мільярдів євро у вигляді грантів та кредитів на період 2024–2027 років. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: