fbpx
Сьогодні
13:34 24 Лис 2024

Нідерланди запустили грантовий проєкт для підтримки міжнародних компаній, які залучені до відбудови України

Працівники фірми-підрядника закривають прорізи бляшаними листами, таким чином захищаючи фасад сучасного корпусу від зовнішнього впливу

Нідерландське агентство з питань підприємництва (RVO) оголосило про запуск Ukraine Partnership Facility 2024 — програми субсидування для підтримки міжнародних компаній та організацій, які працюють над відбудовою України.

Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, пише Рубрика.

Яке рішення?

Програма субсидування охоплює проєкти у чотирьох ключових секторах:

  • Сільське господарство;
  • Управління водними ресурсами;
  • Охорона здоров'я;
  • Стійка енергетика та екологічне будівництво.

Як це працює?

Як зазначають у відомстві, програма не покриває екстрену допомогу. Субсидія доступна для партнерств, які включають принаймні одну місцеву організацію в Україні та одну нідерландську компанію. 

"Головний заявник має бути нідерландською компанією або організацією громадянського суспільства. Грантові заявки в рамках програми Ukraine Partnership Facility 2024 можна подати до 30 січня 2025 року", пояснили у міністерстві.

Зауважують, що бюджет програми становить 32,5 мільйона євро.

Суми грантів:

  • Мінімальний розмір гранту: 500 тис. євро.
  • Максимальний: 4 млн євро.

"Програма відшкодовує до 95% загальних прийнятних витрат для кожного проєкту. Проєкти не повинні бути комерційно фінансованими чи прибутковими", наголосили у відомстві.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 січня 2025 року.

Вимоги до проєктів:

  • Сфокусованість на довгостроковому впливі: проєкти повинні сприяти сталому економічному та соціальному розвитку в Україні, а також приносити користь місцевим громадам.
  • Відновлення об'єктів: фінансуватимуться ініціативи, спрямовані на відбудову зруйнованої інфраструктури.
  • Соціальні переваги: проєкти повинні сприяти створенню робочих місць або підвищенню можливостей для працевлаштування.
  • Обмеження: техніко-економічні обґрунтування, пілотні проєкти та проєкти, засновані на технологіях, які перебувають на експериментальній стадії, не приймаються.

Нагадаємо, "Рубрика" писала, що змінити підхід до використання будівельних відходів з бетону в процесі відбудови покликаний проєкт "Safe, Sustainable, and Swift Reconstruction of Ukraine", або S3. Обʼєднавшись з британськими та нідерландськими організаціями, українці перероблятимуть бетонне будівельне сміття, що утворилося внаслідок війни, на компоненти високої якості. Читайте докладніше про це у нашому матеріалі: "Від руїн до зелених будівельних матеріалів: в Україні стартував британсько-український проєкт".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: