fbpx
Сьогодні
Фото 14:57 21 Лис 2024

Рішення для перемоги: в ЗСУ створили школу з підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів

Фото: Фейсбук / Генштб ЗСУ

Перша у Збройних Силах України школа підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів створена на базі одного з навчальних центрів.

Про це у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, передає Рубрика.

Яке рішення?

Школа створена відповідно до рішення головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського.

Військовослужбовці проходять підготовку на близько 10 різних видах безпілотних наземних роботизованих комплексів, зокрема:

  • логістичних,
  • спеціальних,
  • інженерних.

Фото: Фейсбук / Генштб ЗСУ

Триває робота над масштабуванням проєкту і його вдосконаленням у напрямку підвищення ефективності підготовки та забезпечення належною навчальною і тренувальною базою.

Як це працює?

За словами начальника Управління інноваційної діяльності ЗСУ полковника Віталія Добрянського, навчання відбувається за чітко визначеною програмою зі здобуттям відповідної військово-облікової спеціальності.

Фото: Фейсбук / Генштб ЗСУ

Для забезпечення належного та якісного рівня підготовки:

  • створені спеціалізовані програмні засоби,
  • використовуються тренувальні зразки БПНК.

Фото: Фейсбук / Генштб ЗСУ

"Вкрай важливо, щоб майбутні фахівці володіли не тільки теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навичками. Це все підкріплюється належною увагою до тривалості процесу підготовки екіпажів БПНК", – наголосив Добрянськй.

Зброя українського виробництва

Нагадаємо, Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор", який включає FPV-дрони кількох розмірів.

Раніше Міноборони затвердило та внесло до кодифікації дистанційно керований бойовий модуль "Пернач" українського виробництва для застосування у підрозділах Сил оборони.

Як повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".

Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.

А нещодавно Міноборони кодифікувало та допустило до постачання багі "Варан"  український транспортний засіб підвищеної прохідності призначений для надскладних умов експлуатації.

Окрім того, оборонне відомство офіційно кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони новий безпілотний наземний роботизований комплекс під назвою "Тарган".

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: